Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasady

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zasady

Trochę jestem zaskoczony panującymi tutaj zasadami. Raz dostaje awans w postaci wyższej rangi aby po jakimś czasie mi ktoś ją zdjął tylko dlatego że postąpiłem wedle instrukcji zamieszczonej na tej stronie. W kontekście odznaczeń. Myślałem że skoro problem został rozwiązany to mogę zakończyć post. Widać że nie zawsze idzie to w parze z teorią opisanej w zakładce pomoc gdzie przytocze pewne zdania


Jeśli odpowiedź innego użytkownika na Twoje pytanie pozwoliła Ci rozwiązać Twój problem, nie wahaj się kliknąć zaakceptuj jako rozwiązanie.

Kierując się tego typu słowami jestem nieświadomy iż niektóre osoby to źle odbierają. Wszedłem tutaj po to aby samemu zagłębiać wiedzę o Orange etc ale i także aby móc pomóc innym. Widząc takie rzeczy pojawia się chęć opuszczenia tego miejsca.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasady

Z tego co widzę po powiadomieniach często zaznaczasz w niektórych wątkach rozwiązania a potem je cofasz. Z uwagi na system punktowy powoduje to odpowiednio dodanie lub cofnięcie znacznej liczby punktów (to chyba logiczne się wydaje)?

Rozwiązania są najbardziej punktowaną czynnością na dziś, ponadto za pierwsze dostaje się extra bonus. W momencie gdy znajdujesz się na progu punktowym danej rangi może być taka sytuacja o której piszesz.

Poza tym nie popełnia błędów ten co nikt nie robi a czasem pojawia się błąd opisany w tym wątku https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Wielokrotne-powiadomienia-o-nowym-poziomie/m-p/28... 😞 podobno ma być niebawem naprawiony.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasady

Z tego co widzę po powiadomieniach często zaznaczasz w niektórych wątkach rozwiązania a potem je cofasz. Z uwagi na system punktowy powoduje to odpowiednio dodanie lub cofnięcie znacznej liczby punktów (to chyba logiczne się wydaje)?

Rozwiązania są najbardziej punktowaną czynnością na dziś, ponadto za pierwsze dostaje się extra bonus. W momencie gdy znajdujesz się na progu punktowym danej rangi może być taka sytuacja o której piszesz.

Poza tym nie popełnia błędów ten co nikt nie robi a czasem pojawia się błąd opisany w tym wątku https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Wielokrotne-powiadomienia-o-nowym-poziomie/m-p/28... 😞 podobno ma być niebawem naprawiony.
Anonim

Nie dotyczy

Zasady

Gdybym wiedział że moje czynności mają taki wpływ na to, z pewnością bym sobie to odpuścił. Teraz już żadnego swojego postu nie odznacze. Bo nie jestem tu po to aby z kimś się ścigać ale po to, co opisałem w swoim opisie. Będąc też uczestnikiem na innych stronach na pewno miałbym wiele tolerancji i zrozumienia dla osoby która była by pierwszy raz
Tutaj jednak nie wszyscy potrafią zrozumieć pewne aspekty, co można wytłumaczyć w sposób taki iż wyścig szczurów ich pochłonął bez reszty. Czego minusowym skutkiem jest zatracenie pewnych wartości życiowych etc
Mnie to w żaden sposób nie rusza. Doceniam osoby które naprawdę przyjęły mnie ciepło dając pozytywne wskazówki w kontekście poruszania się tutaj

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasady

Kto pyta, nie błądzi 🙂

Choć czasem warto pomóc innym w podobnej potrzebie...
Anonim

Nie dotyczy

Zasady

Dokładnie tak