Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakładki na NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zakładki na NO

Kolejna rzecz, która zapewne wymaga uwagi. Jestem zalogowany na NO i chcę szybko przejść poprzez zakładkę Mój Orange do usługi. Otwiera się nowa karta, a potem kiedy klikam "Wyloguj", zamykam ją. W międzyczasie, też z pozycji NO, otwieram zakładkę "Obsługa" i wtedy następuje tylko zamiana na obrazek poniżej ( z trzema lupami). Kiedy klikam "Wyloguj", daję "wstecz" i "wskakuję" na zakładkę "Forum" ..... czary-mary, i po takim triku jestem z powrotem zalogowany na NO. Wychodzi więc na to, że wylogowanie nie jest funkcją spełniającą swoją rolę. Tylko na pomarańczowej kostce działa prawidłowo.

2017-08-21 (7).png2017-08-21 trzy lupy.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładki na NO

To chyba wynika z tego że mój Orange/Nasz Orange/portal orange.pl tylko częściowo ze sobą przenikają. Logując się na Nasz Orange musisz zalogować się wcześniej na portal. Czasem po wylogowaniu z Nasz Orange może trzymać sesję na portalu. Najlepiej w razie problemów wyczyścić ciastka w przeglądarce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładki na NO

To chyba wynika z tego że mój Orange/Nasz Orange/portal orange.pl tylko częściowo ze sobą przenikają. Logując się na Nasz Orange musisz zalogować się wcześniej na portal. Czasem po wylogowaniu z Nasz Orange może trzymać sesję na portalu. Najlepiej w razie problemów wyczyścić ciastka w przeglądarce.
Anonim

Nie dotyczy

Zakładki na NO

@Piotrekk85, tak czułem, że "trzymanie sesji" prowadzi do psikusów. Nie wiem tylko dlaczego tak jest na NO. Dzisiejszy przykład z innej strony internetowej, gdzie kliknięcie w każdą z czterech otrzymanych wiadomości, to otwarcie kolejnej karty. Wystarczyło, że z jednej się wylogowałem, a kolejne trzy już się "kręciły". Bardzo krótki okres zamykania to pewnie zależy od tego, jak bardzo jest rozbudowana strona. Nie znam się na programowaniu stron. To tylko moja teoria spiskowa dziejówEmotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładki na NO

Podobnie jest z fb. Jak się logujesz gdzieś przez fb, a po chwili wylogujesz się z fb, to na drugim miejscu bywasz zalogowanym. I tak niedługo ma być logowanie nowym portalem, to będzie strasznie.