Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyloguj z Nasz Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Wyloguj z Nasz Orange

Chciałabym też wiedzieć, dlaczego wciąż nie  poprawiono / naprawiono Logowania do NO - problem zrobił się jeszcze gorszym.

 

Bo nie mogę się wcale wylogować z NO - wygląda to teraz tak, jakbym była "wiecznie" tu zalogowana, bowiem jak się wyloguję poprzedniego dnia, to następnego dnia stwierdzam, że jestem wciąż zalogowana.

 

Ela

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12 z tym wylogowaniem jest problem, ostatecznie zostało ustalone, że jest wpisany pewien czas, po którym następuje automatyczne wylogowanie.

Jest spora grupa użytkowników, którzy chcą być zalogowani i nie logować się przy każdym wejściu na NO.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12  zalogowanie na forum trwa 2000 minut po czym system automatycznie wylogowuje forumowicza, tak to wygląda, skutecznie wylogować się można czyszcząc ciasteczka w przeglądarce po "kliku" wyloguj.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12 w poście:

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Utrudnienia-w-korzystaniu-z-forum/td-p/162065/page/48#U288... wyjaśnione, jak skutecznie wylogować się z NO.

 

 

Wylogowanie, wyczyszczenie ciasteczek i nie będzie autologiwania do NO. 

Przy następnym logowaniu, autologiwania znowu będzie aktywne, więc jeśli będzie trzeba skutecznie się wylogować, to znowu trzeba postąpić jak wyżej opisane lub odczekać 2000 minut, po tym czasie konto użytkownika zostanie wylogowanie automatycznie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12944
  • 53193
  • 617

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12  ja wylogowyje się trzema kropkami po prawej stronie ma górze strony i czyszczę przeglądarkę. U mnie działa...

Na sprzęcie mam poustawiane we wlasciwosciach przegladarek czyszczenie przy każdym zamknięciu  programu.  Mi to nie przeszkadza  w normalnym działaniu. 

Dlatego sprawdziłam przed chwilą i tu na smartfonie mnie wylogowało z poziomu menu 》wyloguj...

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Wyloguj z Nasz Orange

@ketrasaArtur , to niech zrobią funkcję 'Zapamiętaj mnie' i ci, co chcą być stale zalogowani, to będą tak mieli po wybraniu tej funkcji. A ja nie chcę - to nie wybieram.

 

Wszyscy piszecie o "ciasteczkach", a ja pytam: jaką nazwę lub adres ma to "ciasteczko" dotyczące NO?

Nie chcę usuwać ich wszystkich - chciałabym kilka z nich sobie zostawić.

 

Ela


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wyloguj z Nasz Orange

@Ela12  nie wiem jak na przeglądarce u Ciebie ale u mnie na Edge wchodzę w ustawienia, pliki cookie i ustawienia witryny, przechowywane dane i pliki cookie, wszystkie pliki cookie i dane witryn, wybieram orange.pl i naszorange.pl i klikam wyczyść. Można też po wejściu w pliki cookie i dane witryn wybrać blokada, dodaj i zapisać orange.pl aby zapisywanie i odczytywanie plików cookie dla strony było zabronione.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Wyloguj z Nasz Orange

Dziękuję Ci, @slav72 , za radę. To jest - jak na razie - dla mnie jedyne chyba rozwiązanie.

 

Ela


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Wyloguj z Nasz Orange


@Ela12napisał(-a)

@ketrasaArtur , to niech zrobią funkcję 'Zapamiętaj mnie' i ci, co chcą być stale zalogowani, to będą tak mieli po wybraniu tej funkcji. A ja nie chcę - to nie wybieram.

 

(...)

 

Ela


Możesz zaproponować taki pomysł. Moderatorzy wspominali, że do tematu logowania i wylogowania powrócą, ale pewnie mają jeszcze inne zadania do wykonania.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wyloguj z Nasz Orange

Całkiem dobry pomysł z tym "Pomysłem" - "Zapamiętaj mnie". Może faktycznie warto go założyć, jest szansa na realizację, ja na pewno zagłosuję na TAK 🙂