Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

Nie wiem, czy to problem jest po mojej stronie, że nie jestem już abonentem Orange, czy tylko błąd po stronie systemu?

12.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

Błąd systemu, wczoraj była aktualizacja, która zrobiła trochę problemów. Zgłaszamy i czekamy na rozwiązanie,

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

Błąd systemu, wczoraj była aktualizacja, która zrobiła trochę problemów. Zgłaszamy i czekamy na rozwiązanie,
Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

Mam nadzieje, że szybko to zostanie rozwiązane po stronie dostawcy, bo wczoraj musiałem, przywróć swojego starego awatara.

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

@Artur, czy te aktualizacje mogą mieć jakikolwiek związek z tym, że nie mogę wejść do sklepu Google Play, by móc testować FB? Menedżer się kręci i trafia mnie powoli.

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

@AnonimRaczej nie a jak pobierasz przez dane pakietowe czy przez łącze Neo?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

@Anonim, na 100% nie mają nic wspólnego. Sklep Google Play nie ma nic wspólnego z kontem i platforma Nasz Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

Minęły już dwa tygodnie a poprawy nadal brak ? 

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

@Anonim, masz jakieś niepokojące objawy? Dostałem wiadomość, chyba że spamujeszEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

@AnonimMam taki sam komunikat jak powyżej jak chcę wysłać wiadomość a jaki to spam wiadomość tekstowa ?

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomosci PW ograniczenia 📧

@Anonim, mimo wysłania, masz ten komunikat nadal? Ja nie wiem, jak Orange traktuje klientów innego operatora...tak mnie tylko naszłoEmotikon: Zaskoczony