Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wiadomości prywatne


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wiadomości prywatne

Bo forum to nie komunikator. Jak piszesz za dużo, to włącza się anty spam. Nie ma co dorabiać filozofii do tego.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Wiadomości prywatne

Czlowieku

skad wiesz jak to było.?!

Napisalem wiadomosc i nie wysłało się, długo strona ładujaca się , wiec ponowiłem wysłanie. I tyle. cala filozofia.
a pisanie komunikatów, że blokada na kilka minut, a realnie blokada na ponad godzinę to najczystsze kłamstwo. Nie pierwsze. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Wiadomości prywatne

@Tob może jest tak, że masz filtr antyspamowy, próbujesz wysłać i on się resetuje, jak w tym czasie za dużo wysyłasz?

Co do prędkości, może to nie jest najszybciej działająca strona w internecie, ale ładuje mi się identycznie jak większość polskich stron/portali/forów.

I troszkę spokoju, bo strasznie dużo nerwów w Twoich komentarzach widzę 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wiadomości prywatne

@TobNie denerwuj się, po pierwsze strona jest, ulepszana powoli. Anty spam włącza, się tylko wtedy jak wklejasz gotowy tekst lub jak za dużo piszesz. Najprawdopodobniej wklejałeś gotowy tekst. i to był twój kłopot. Bo wklejanie traktuje jak spam w prywatnych wiadomościach.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Wiadomości prywatne

@SarahLynn jeśli regularnie mam blokowany dostęp do forum i do tego to forum w czasie blokowania mnie podaje błędny adres @ do kontaktu to właśnie dzieki „mojemu” operatorowi takie emocje mną targają. 
Pisalem z telefonu te wiadomości, nie mam filtra antyspamowego na telefonie. 
Mniejsza z tym. 
A kolega @Citi2017 zawsze staje w opozycji do mnie i żartowanie lub wytykanie błędów nie jest miłe widziane w publikacjach.

To się nazywa cenzura i wybiórcze traktowanie kontra zasady tu panujące. 
W sumie moja oststnia blokada zniechęciła mnie odpowiednio by się nie udzielać. Dziękuje Orange.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Wiadomości prywatne

Nie wiem jak klasyfikujesz "operator". Chodzi o moderatorów? O działanie sieci? Czy może jakieś konkretne osoby?

I w jaki sposób masz blokowany dostęp do forum? Czy chodzi tylko o te wiadomości czy coś więcej?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Wiadomości prywatne

"Co do prędkości, może to nie jest najszybciej działająca strona w internecie, ale ładuje mi się identycznie jak większość polskich stron/portali/forów."

 

Z moich doświadczeń wynika, że strony forum NO ładują się zauważalnie dłużej niż strony innych portali.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Wiadomości prywatne

@bluesmanniak mi jedynie profile osób ładują się widocznie długo, bo tak z 5-8 sekund, ale sama strona, komentarze, 2-3 sekundy 🤔 jak wejdę w jakiś wątek który ma 100 stron, to przełączanie się rzeczywiście jest opóźnione, ale też nie tyle co w przypadku profili


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wiadomości prywatne

W przypadku wiadomości prywatnych jest blokada antyspamowa wbudowana w platformę forum. Jak dużą ilość wiadomości się wysyła lub do kilku osób tą samą, to z automatu włącza się blokada uniemożliwiająca wysłanie wiadomości. Nie wiem ile czasu trwa blokada, jakoś nie sprawdzałem tego. Mi się uruchomiła po wysłaniu chyba 6 lub 8 wiadomości o tej samej treści do różnych osób. Do tej samej jeszcze nie.