Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 16, Komentator
  • 7
  • 7
  • 1

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

@irek6311 przepraszam bardzo, że zaburzyłem Twój spokój ducha. Zrobiłem to co uważałem za słuszne,  w tamtym poście napisane jest, że dziękuję za wszelką pomoc, a mój problem Orange naprawiło usuwając usterkę po ich stronie. Raczej nikt z nas nie dowie się co było dokładną przyczyną tej awarii. Tak na zakończenie napiszę, że problem był poważniejszy bo nawet na lokalnym spotted ktoś zapytał czy u innych mieszkańców działa Orange i kilka osób skomentowało, że nie mogą korzystać z Internetu. W przyszłości już nie oznaczę w taki sposób rozwiązania (Mam nadzieję, że nie będę musiał ponownie zakładać jakiegokolwiek tematu związanego z niedziałającym internetem, bo dzisiaj zostałem zmuszony do tego przez ustawowo dzień wolny od pracy i przekierowania mnie przez bota BOKu) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Wam za wszelką pomoc.

Zespół Nasz Orange
  • 1444
  • 2198
  • 45

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

@Piotrekk85, tutaj większość wytłumaczył. W temacie oryginalnym (czyli "Brak Internetu - czerwona dioda przy @") raczej ciężko o jeden temat, który pomoże. Tam przyczyną była awaria masowa, u innej osoby będzie co innego.

Wspomniany przykład CoD też nie jest dobry. Jedna osoba ma PS4, druga Xboxa, a trzeci PC. Dlatego zrobiliśmy tagi odpowiednie. Dodatkowo jak się przyjrzeć tym tematom, to każdy napisał nazwę tej gry inaczej. Przez to w wyszukiwarkach łatwiej trafić na rozwiązanie (jeżeli takowe jest). Dlatego raczej staramy się żeby to był jeden temat = jeden wątek. Tak jest rzeczywiście lepiej, niż jeden wielki wątek, gdzie ciężko znaleźć rozwiązanie. Tematów jak widać nie zamykamy, ale to sami użytkownicy wolą założyć nowy i doprecyzować swój problem, gdyż każdy może okazać się inny.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 32, Ekspert
  • 2566
  • 2283
  • 98

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

@Wojciech  najgorzej jest przy tasiemcowych tematach, nawet jak jest rozwiązanie, to czasem kilka dodatkowych odpowiedzi > zamyka temat, żeby wyciągnąć z tego poradę > trzeba przeczytać wszystko,

jedno rozwiązanie więc czasem nie pomaga w temacie.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz