Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg, chyba chodzi o to, że podczas dodawawnia pełnej odpowiedzi (czyli nie przez "szybka odpowiedz") nie działa automatyczne sprawdzanie błędów przez słownik wbudowany w przeglądarkę, trzeba kliknąć "ABC".

 

Dopiero teraz to zauważyłem, dzięki @Anonim, sprawdzimy co jest tego przyczyną. Co ciekawe przy szybkiej odpowiedzi działa. U Ciebie też?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

@Jozefg, chyba chodzi o to, że podczas dodawawnia pełnej odpowiedzi (czyli nie przez "szybka odpowiedz") nie działa automatyczne sprawdzanie błędów przez słownik wbudowany w przeglądarkę, trzeba kliknąć "ABC".

 


 Widocznie domyślnie jest wyłączone... 😄


Artur napisał(-a):

Co ciekawe przy szybkiej odpowiedzi działa. U Ciebie też?


Nie używam szybkiej odpowiedzi więc nie wiem...

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Artur u mnie cały czas nie wyłapuje błędów, musicie zobaczyć czemu jest taka sytuacja 😜 Czasem pisze się szybko i gdzieś na bok ucieknie palec i stuknie się inną literkę i powstają czasem głupie literówki. Ale.......nie jest to aż tak ważne, to forum a nie podstawówka 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim, wyłącz w ustawieniach format html, wtedy nie będzie problemu.

Wynika to z tego, że w szybkiej odpowiedzi masz domyślne pole do wpisywania z przeglądarki. A w pełnej odpowiedzi masz kod html z innym edytorem.
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dzięki Piotrekk, działa 🙂 Pozdrawiam 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mnie zastanawia fakt czemu nie ma możliwości usunięcia postu lub możliwości wysłania do moderatoa ów prośby o usunięcie danego komentarza (komentarza swojej twórczości) 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

W opcjach posta masz narzędzie.

PS. Z innej beczki, Twój nick wydaje mi się skądś znajomy, nie bywałeś hen hen lat temu na starym forum http://www.forumorange.net/?
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ja bym troszkę zaszalał w powiadomieniach 🙂 Nieodczytane powiadomienia wytłuściłbym czcionką, te odczytane wyświetlałyby się w standardowej wielkości - bez wytłuszczenia (pogrubienia). Taka mała sugestia 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim dokładnie jak wspomniał @Piotrekk85 w opcjach postu jest zgłoszenie nie odpowiedniej zawartości, to nam wystarczy do zareagowania 😉

O takie sugestie chodzi - dzięki! Zbieramy je, notujemy i podkreślamy wężykiem jak to klasyk mawiał 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ja bym jeszcze wbudował dla zarejestrowanych forumowiczów bezpłatną bramkę sms do wszystkich sieci. Limit miesięczny 30 wiadomości. Forumowicz, który wyraziliby zgodę mógłby za pośrednictwem smsa wysyłać odpowiedź do zainteresowanej danym tematem (problemem) wiadomość zwrotną, z odpowiedzią, z instrukcjami, co w danym przypadku zrobić.