Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Wow! To byłaby niezła tabela i całkiem gruby podręcznik.

 

Dobrze rozumiem, @Jozefg, że myślisz o takiej tabeli, w której byłaby nazwa funkcji i jej krótki opis? Np.

Hotspot - zamienia nasz telefon w router Wi-Fi (umożliwia innym urządzeniom korzystanie z internetu w naszym telefonie).

VPN - uruchamia "prywatną sieć", często używany w firmach do przekazywania poufnych informacji, wymaga dodatkowej konfiguracji.

(...)


O to mi właśnie chodzi! 😄 

Taki ... słownik? alfabetyczny i myślę że nie tak źle z aktualizacją bo nowe funkcje nie przybywają codziennie, nawet nie co miesiąc


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

W pełni zgadzam się z Arturem, że opisanie "wszystkich" funkcji to ogromny nakład pracy ...   a jeśli już ktoś chce przeczytać co się pod danym określeniem kryje, to prędzej zajrzy do pomocy czy instrukcji swojego telefonu.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

W pełni zgadzam się z Arturem, że opisanie "wszystkich" funkcji to ogromny nakład pracy ... 


Ja się nie upieram że to musi być.... 😄  

Ale coś innego dojrzałem: 

Z prawej strony u góry jest cyferka sygnalizująca liczbę nie przeczytanych postów ale fajnie by było gdyby tak samo były sygnalizowane posty w komunikatorze czyli PW.

Może taką samą cyferką? 😄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg

Bradzo dobra uwaga! Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Remi napisał(-a):

tak ale raczej przyszły rok realnie i to na poziomie całego konta na portalu. Niestety tutaj jest troszeczkę zagwozdek i technicznych i związanych z Waszą prywatnością. W każdym razie temat jest na tapecie. Na razie chcieliśmy uprościć sam proces i zrobiliśmy jedno logowanie razem z Mój Orange i tutaj będziemy się integrować jeszcze bardziej.


Hmmm... też macie tak wolno działające NASZ ORANGE ? 


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mam niekiedy problem z pierwszym wczytaniem witryny. Podstrony śmigają już ok. Masz podobnie @Astis ? Zajmiemy się sprawą wydajności, tylko przydało by się więcej szczegółów, czy muli cały czas, czy w szczególnym przypadku jak u mnie i czy reszta zauważyła podobne problemy?

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

W jak mozna zolozyc nowy temat ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

W jak mozna zolozyc nowy temat ?


Przejdź do działu, np Ogłoszenia, lub innego i masz z lewej u góry czerwony przycisk: Nowy temat


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Coś jest z rozpoznaniem adresu na samym początku. To nie jest problem załadowania witryny tylko tego ile czasu trwa rozpoznanie co załodować po wpisaniu nasz.orange.pl ... IMHO chyba mamy jakiś problem z dns'em. Sprawdzimy. Po pierwszym czytaniu chodzi już spoko.
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wygląd całkiem oki, ja bym zmniejszył osobiście Avatary, są moim zdaniem za duże. Następnie bardziej bym uporządkował tablicę. Temat główny powinien być napisany większą i pogrubioną czcionką, Pod tematem głównym dpowiedzi forumowiczów. Mi osobiście podoba się układ jaki jest na blogach.orange 🙂