Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Powiadomienia - proponuję wprowadzić podział, grupowanie, sortowanie albo filtrowanie na grupy:
a) ktoś odpowiedział w temacie w którym brałeś udział
b) ktoś przyznał Ci (Twojej wypowiedzi) "lubię to"
c) ktoś zaakceptował Twoje rozwiązanie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Powiadomienia - proponuję wprowadzić podział, grupowanie, sortowanie albo filtrowanie na grupy:
a) ktoś odpowiedział w temacie w którym brałeś udział
b) ktoś przyznał Ci (Twojej wypowiedzi) "lubię to"
c) ktoś zaakceptował Twoje rozwiązanie.


Przecież tak jest! Nie rozumiem o co Ci chodzi,,,,


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):



Przecież tak jest! Nie rozumiem o co Ci chodzi,,,,

 

 

tak są kwalifikowane i podawane chronologicznie, a ja  proponuję by były widoczne w grupach.



Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zaraz..... chyba dziś ciężko myślę albo jestem tępy jak stara siekiera ale nie łapię.... 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

Zaraz..... chyba dziś ciężko myślę albo jestem tępy jak stara siekiera ale nie łapię.... 😞


Mhmmmm, na tę chwilę masz wszystko razem, tylko po kolei - czasowo, a ja proponuję by poszczególne kategorie można było wyodrębnić, albo filtrować .. żeby np przyznane "lubię to" było osobno... bo jak się zbierze kilka w krótkim czasie, to trzeba rozwijać wszystkie żeby zobaczyć w jakich wątkach (w których się wypowiadałeś w ciągu ostatnich kilku dni, a latem może i dawniej) ktoś opublikował nowego posta.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Hej! Widzieliście!? Ponad 1000 zarejestrowanych!!!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Oczywiście że widzieliśmy, nawet moderatorzy to sygnalizowali... 😄

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mst kolega nawet nie wiedział że jes 1000 członkiem 🙂 Ale nasi "prowadzący" już do Niego wysyłają jakiś gadżecik 🙂 Ja mam nadzieję że do końca roku będzie nasz 5000 tyś i że będziemy najliczniejsza spolecznością Nasz Orange w Europie 🙂  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

@mst kolega nawet nie wiedział że jes 1000 członkiem 🙂 Ale nasi "prowadzący" już do Niego wysyłają jakiś gadżecik 🙂 Ja mam nadzieję że do końca roku będzie nasz 5000 tyś i że będziemy najliczniejsza spolecznością Nasz Orange w Europie 🙂  

 

No no, ale jesteś optymista, pięć milionów userów. 😉
A co do "społeczności NO w Europie", śledziłeś gdzieś, wiesz jak liczne są w innych krajach?


Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

to forum jest brzydkie nie czytelene jeden wielki nie wypał skasowałem już wcześniejsze konta, ale nic to nie dało bo dostawałem powiadomienia z tego forum chociaż już konto było skasowane.

 

Jak liczycie na spektakularny natłok użytkowników to się przejdziecie bo nikt tu nie będzie zaglądał często jak ludzie założą konto to tylko po to aby coś konkretnie zapytać i dostać jakąś odpowiedź od administracji i nara.

 

założyłem tylko po to konto aby wyjaśnić spam, który dostałem po skasowaniu konta, ale nie zamierzam tu wchodzić bo po prostu nie ma tu czego szukać. Są lepsze fora przyjejmniejsze dla oka, które nie mulą jak to forum i jest wiecej ludzi i jest szersza tematyka do różnych rozmów.