Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja do Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja do Nasz Orange

Dopiero teraz zrozumiałem (z objaśnień), że z numerem Flex nie jest tak łatwo się rejestrować do forum. Drugie podejście - [ Nie jestem klientem Orange ], pomogło. Zadałem sobie pytanie, dlaczego w pierwszym, opisanym sposobie rejestracji, jest tylko jedna akceptacja obowiązkowa, a w drugim aż trzy. Jedno i to samo zdanie: [ wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej ], a tak dyskryminuje. Przecież ja nie muszę, ponieważ, moim zdaniem, druga akceptacja bardziej pasuje do wymogu rejestracji. Natomiast trzecia, to 'siłowe' wpychanie w marketingowe zagrywki. Chyba, że chodzi o flexowe propozycje, a nie inne usługi. Nie ma możliwości odrzucenia, bo jest czerwona gwiazdka obok każdej z trzech zgód.

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Rejestracja do Nasz Orange

@Anonim żeby korzystać z forum, musisz założyć konto na Mój Orange. Do Mój Orange możesz dodać tylko numery w ofercie na kartę lub abonament.

Numeru FLEX nie możesz dodać to konta Mój Orange, ponieważ to całkiem inna platforma, więc z automatu na forum nie zalogujesz się numerem FLEX-a. 

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja do Nasz Orange

@ketrasaArtur , przecież piszę, chyba że dosyć mgliście, o rejestracji numerem Flexa, opisanym na forum. Nie każdy użytkownik forum loguje się usługami. Gdy wpisałem, że jestem klientem Orange, numer Flexa nie został rozpoznany. Druga opcja zadziałała, lecz te zgody są kością niezgody, a nie platformy. Loguję się nickiem i hasłem.