Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Linki objaśnień

Anonim

Nie dotyczy

Linki objaśnień

@Wiktor , nie jest łatwo samemu odnajdywać. Na kilka stanowisk łatwiej byłoby i szybciej. Zamiast tego, wyskakują jak z pod ziemi kolejne karty i tylko w skrótowym zapisie wygląda to mniej więcej tak:

(w pewnym momencie trzeba zjechać na sam dół-Informacje szczegółowe)

 

Jak to działa-trzecia pozycja-Herosi-sprawdź-https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange-Informacje szczegółowe-Zasady Nasz Orange-https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45/page/7-Pokaż szczegóły-Zadaj pytanie na forum jeśli potrzebujesz:
-pomocy w wyborze oferty-https://nasz.orange.pl/t5/Szukam-oferty/ct-p/Doradzamy-w-wyborze-(Tablica forum, którą próbujesz otworzyć, została trwale usunięta.)
W linku https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/RSS-czyli-jak-korzysta%C4%87-ze-spo%C5%82eczno%C5... Artura, (stronie programu Herosi Orange)- https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange wydaje mi się nieaktualna treść (o Herosach), którą w innym linku również ujrzałem. Za dużo odnośników i otwartych nowych okien z tego powodu.

2 ODPOW. 2

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Linki objaśnień

Nie rozumiem @Anonim co nie działa? Który link i z jakiego obszaru forum nie działa?
(Albo może kawę sobie strzelę 😉, to wtedy to dostrzegę 👀).

Anonim

Nie dotyczy

Linki objaśnień

@Wiktor , chyba inną  kawę pijemy. Linki się otwierają, a Ty chciałeś wiedzieć, w którym miejscu wyskakuje komunikat na czerwonym tle, więc trzeba prześledzić, w którym momencie. 

Herosi.PNG