Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

Tydzień mnie nie było i teraz nie mogę się na forum połapać - chyba za bardzo pozmieniali...

Na początek 2 problemy:

1. Jak można zacytować post, na który chcę odpowiedzieć? Nie widzę w ogóle takiej opcji!?

2. Pisząc wiadomość do kogoś wiadomość forum zmusza mnie do wejścia w tryb odpowiedzi na poprzednią wiadomość od danej osoby - no to przecież bez sensu...

 

Aaa, i jeszcze emotki zamiast się wyświetlać to "catwink" tylko daje - to jakiś znak zastrzeżony czy jak?

12 ODPOW. 12

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

@bluesmanniak  cześć 😃

Musimy cierpliwie czekać na zakończenie prac związanych z aktualizacją NO.

 

Co do wiadomości można rozpocząć nową rozmowę, po lewej stronie nad historią mamy pomarańczową ikonę, po wybraniu możemy utworzyć nową wiadomość. 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

@bluesmanniak , poczytaj ten wątek  stworzony przez @Aśka_M  we środę. Nie wszystko może Ci się spodobać, ale jak masz Windowsa 10, to emotki wywołasz logiem Windows z dwukropkiem (a właściwie wchodzi średnik), albo logo W z kropką 😊 Poczta działa ciut inaczej i wpisując osobę (nick) bez @, pojawi się sugestia kogoś, do kogo chcesz pisać. Jak się pomylisz, to się możesz rozczarować 😁


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

O rety, o rety...

Zawsze wysyłałem wiadomość wchodząć w czyjś profil i tam (nadal) jest przycisk "wyślij wiadomość". Tyle, że wchodzi w tryb odpowiedzi...

A te emotki to pod innymi windowsami działają normalnie?

Dobra, już dobra, czekam...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

@bluesmanniak na innych windowsach z emotek możesz korzystać z klawiatury systemowej, na pasku zadań w pasku narzędzi włączyć można sobie klawiaturę dotykową.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

@Mariusz- prawdę mówiąc, to nic nie zrozumiałem z twojej ostatniej porady. Jaka klawiatura systemowa? Jaka dotykowa? I po co... :manfrustrated: 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

Jak masz klawiaturę z klawiszem windows to równocześnie z : naciskasz i masz zestaw ikon emocji @bluesmanniak  😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

@bluesmanniak o wszystkich problemach, o ktorych wspomniałeś,  zespół NO zna i pracuje, aby przywrócić brakujące funkcje.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1556
  • 5274
  • 55

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

:robotindifferent::smileyhappy:

nie działa


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zmiany na Nasz Orange... na lepsze?

@bluesmanniak pytałeś o emotki na innych Windowsach niż 10... 

Chodziło mi o TO ...