Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Przywitaj się


redmad napisał(-a):

Cześć, jestem nowy. Właśnie będę przenosił numer do Orange. Mialem takie myśli już od dawna, początkowo je odganiałem ale powracały coraz silniej i coraz częściej, w końcu nie potrafiłem się już bronić. Zarejestrowałem numer u dotychczasowego operatora, dostałem nawet za to bonus ale nie powstrzymało mnie to. Idę do salonu Orange, trzymajcie kciuki.


@redmad, to jest pomarańczowe przyciąganie! W końcu to sieć numer 1 w Polsce 😄

Udało się? Wszystko w porządku? Jesteś już z nami? Założyłeś już konto w Mój Orange? Daj znać, gdybyś potrzebował jakiejś pomocy!

 

Aaaa, no i witaj w społeczności! ^_^


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 652
  • 24

Przywitaj się

Cześć wszystkim 🙂

 

Część osób może mnie znać z forum telepolis. W Orange na stałe jestem od lutego tego roku. Wcześniej korzystałem z usług stacjonarnych oraz 3 lata temu do tego miałem mobilne 5GB za 5zł co było niezłą ceną za taką paczkę danych. 

Interesuję się telekomunikacją, a ostatnio szukam informacji na temat rozwoju VoLTE i czy w końcu będzie można korzystać z tejże opcji bez konieczności brandu operatora. W międzyczasie z niecierpliwością czekam na modernizację okolicznych stacji do LTE800.  😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Przywitaj się

Cieszę się, że udało się odzyskać nazwę użytkownika! Cześć p2225! Z takimi zainteresowaniami bardzo się tutaj przydasz :))

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Widzę ze społeczność rośnie nam jak drożdżówka 🙂 Miał być mały prezent więc jest. Pozdrowienia dla wszystkich nowych i tych stałych bywalców. Nie będę wymieniał nicków by nikogo nie pominąć. Pozdrowienia z Algarve w Portugalii.
received_1231075493610623.jpeg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Przywitaj się

Witaj witaj 😉
Załącznik super 😉

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Przywitaj się

Witamy w społeczności Orange 😉
Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

No dobra.

Dzień Dobry 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1112
  • 7914
  • 80

Przywitaj się

Cześć @Anonim ! 

Miło Cię widzieć w społeczności 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Przywitaj się

@Anonim, no dobra, siemasz i pierwsze koty za płoty Bardzo szczęśliwy kot

 

  

pablo_ck napisał(-a):
Widzę ze społeczność rośnie nam jak drożdżówka 🙂 Miał być mały prezent więc jest. Pozdrowienia dla wszystkich nowych i tych stałych bywalców. Nie będę wymieniał nicków by nikogo nie pominąć. Pozdrowienia z Algarve w Portugalii.
received_1231075493610623

@Anonim, prawie spadłem z fotela 😄
Zazdroszczę! Miło, że o nas pamiętasz. Baw się świetnie!


Ekspert AMA
  • 15
  • 56
  • 5

Przywitaj się

Dzień dobry wszystkim,

 

Pewnie cześć z Was zna mnie z bloga Orange, więc nie będę się rozpisywał 😉

 

Gdybyście mieli pytania i pomysły tekstów na bloga piszcie.