Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Przywitaj się

@tuptus55  witaj na forum, udzielaj się, pisz posty, zakładaj wątki, rozwiązuj problemy, publikuj pomysły, ogólnie bądź aktywny i dziel się swoją wiedzą 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

Przywitaj się

@tuptus55witaj na forum  Nasz Orange. Życzę owocnego korzystania jak i dzielenia się swoją wiedzą 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19393
  • 56035
  • 761

Przywitaj się

@tuptus55 witaj na forum NO. Owocnego korzystania z zasobów tego forum jak i dzielenia się swoją wiedzą. Każda osoba zaangażowana nie dojść że pomaga potrzebującym, to jeszcze dzieli się swoją wiedzą z obecnymi użytkownikami. Dzięki temu panuje tu fajna przyjazna atmosfera 👍🤗


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 41
  • 0

Przywitaj się

Skoro już tu jestem a na forach jest taki zwyczaj, to powiem wszystkim dzień dobry. Mam Flexa nie wiedziałem wcześniej o tym forum, trafiłem przez przypadek. Pewnie jeszcze wrócę jak zabraknie GB 😁

 

 

 

 

____________________

*Post przeniosłem z tematu "Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex" - moderator Wojciech.


Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11860
  • 66

Przywitaj się

@tuptus55 i @T_R witajcie na forum 🙂 Jak widać można tutaj nie tylko pogadać 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1083
  • 9069
  • 54

Przywitaj się

Wiem, że powtórzę się, ale co mi tam - odepnij pasy, tutaj jeździmy bez trzymanki z wyobraźnią i dobrem zamiast jednego - zawsze dwa kroki robimy - Ahoj Szczęśliwa kobieta


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Przywitaj się

@T_R  witaj na pokładzie, czuj się jak u siebie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19393
  • 56035
  • 761

Przywitaj się

Witaj @T_R i zapraszam do częstego korzystania z forum, nie tylko, aby zyskać GB, ale również dzielić się swoją wiedzą jak i czerpać informacje z tego forum 👍🤗


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12436
  • 57

Przywitaj się

Witaj @T_R 😉

 


Zespół Nasz Orange
  • 1125
  • 8095
  • 81

Przywitaj się

Witamy @T_R na Nasz Orange, zachęcamy do rozgoszczenia się i udzielania się w dyskusjach na forum 💪😊