Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerwa Techniczna

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przerwa Techniczna

Przeglądarka Opera pokazuje mi zamiast forum "Przerwę Techniczną", po odświeżeniu dopiero ładuje się Forum NO, przeglądarka jest czyszczona z ciasteczek i wszystkiego co nazbiera podczas sesji, bug czy nadal prace jakieś są prowadzone?

NO Forum.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przerwa Techniczna

Forum działa wolno od ubiegłorocznych wakacji. I tylko ja sobie tylko gadam o tym czasem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przerwa Techniczna

Korzystasz z vpn to ciągle mi wywala błędy. A bez vpn nie jest lepiej?
Anonim

Nie dotyczy

Przerwa Techniczna

Bez VPN jest ok, ale wcześniej na vpn nie miałem tych "Prac Serwisowych", od czasu tej przerwy to mi wyskakuje na starcie, wkurza mocno, ale vpn nie będę wyłączał na pewno, bug jest widocznie, albo jeszcze coś majstrują przy portalu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przerwa Techniczna

U mnie to vpn na operze szaleje. Z drugiej strony Orange na NO mogłoby mieć skryptów statystycznych użyć bo one to chyba powodują.
Anonim

Nie dotyczy

Przerwa Techniczna

Coś jest nie tak, forum działa bardzo wolno, powiadomienia też 2x te same od wczoraj dostaję, miało być lepiej po modernizacji, jakoś tego nie widać, chyba że jeszcze nie ukończona, @Piotrekk85  u mnie Opera z vpn działa poprawnie, jak zdarzają się błędy to na trefnych portalach, ale tam i bez vpn jest kiepsko.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przerwa Techniczna

Forum działa wolno od ubiegłorocznych wakacji. I tylko ja sobie tylko gadam o tym czasem.
Anonim

Nie dotyczy

Przerwa Techniczna

@Piotrekk85  jeśli by wstecz spojrzeć, to od początku nie działało gładko, co dziwne, nie jest napakowane reklamami i innymi dodatkami mocno pożerającymi moc komputera, powinno działać przyzwoicie na marnym nawet komputerze i necie, mnie wkurza to że są portale schludne i działają szybko, gdzie indziej zamula, aż się nie chce czasem wchodzić w takie miejsca, ale będę dobrej myśli i NO przyspieszy a bugi znikną


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przerwa Techniczna

Tak, znowu przerwa techniczna. Wczoraj do północy jeszcze MO i MultiBOX działały. Nie wiem czemu, ale jak w najbliższym czasie popada mi okres rozliczeniowy, to w tym momencie musi być przerwa techniczna.

Czasami się zdarza, że już pod wieczór MO działa, mimo, że prace jeszcze się nie zakończyły.

konstrukcja.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przerwa Techniczna

Multibox u mnie działa. Problem jest z logowaniem bezpośrednio ze strony głównej. Przez pop3 i smtp wszystko działa. Tak samo przez https://poczta.orange.pl/

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przerwa Techniczna

Tego adresu do poczty nie znałem. Faktycznie, poczta działa. Mi bardziej chodziło, aby dostać siędo SMS-ów z MultiBox-a.

Tak, przy okazji @Piotrekk85 , jakiej pojemności jest poczta może wiesz?