Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prizeestates.critkes-nagrody

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

" Jaki stary, taki głupi", czy może tak sobie brnąłem w klikanie, że doprowadziło mnie do Orange? Dopiero zatrzymało się na blokadzie specjalnych numerów z powodu niemożności subskrypcji czegoś tam. Już nawet nie pamiętam, jak to się stało. A stało się to dzisiaj w moim PC i za moim przyzwoleniem. Tylko jeszcze zdążyłem poczytać parę och!;ach!...jakby kto Pana Boga złapał za nogi...ja pewnie też bym "piał" z zachwytu Emotikon: Szczęśliwy Czy kogoś też to spotkało?

NAGRODY.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

Też to kiedyś mnie spotkało. Ale z góry wiedziałem że to oszustwo. Dlatego jeśli to kiedyś kogoś spotka to należy się wystrzegać tej strony jak ognia. To OSZUSTWO i Orange nie ma z tym nic wspólnego!!!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

Też to kiedyś mnie spotkało. Ale z góry wiedziałem że to oszustwo. Dlatego jeśli to kiedyś kogoś spotka to należy się wystrzegać tej strony jak ognia. To OSZUSTWO i Orange nie ma z tym nic wspólnego!!!
Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

@Anonim, ja te z teraz myślę na spokojnie o tym, że była to próba wyłudzania. Dziwne rzeczy mi się pojawiały na komputerze. A to znikały, lub zamieniały się ikonki na pasku zadań, a to zauważyłem Stany Zjednoczone na podglądzie szczegółów w Gmailu, kiedy chciałem wysłać maila. Przeskanowałem od razu Defenderem i na teraz jest spokój. Czy może mieć to jakiś związek z atakami hakerskimi na globalną skalę w ub.tygodniu?

Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

Myślę że nie, była to próba wyłudzenia Twoich danych i pewnie pieniędzy za SMS premium.
Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody


pablo_ck napisał(-a):
Myślę że nie, była to próba wyłudzenia Twoich danych i pewnie pieniędzy za SMS premium.

No właśnie, coś takiego się pojawiło i czmychnąłem...wystraszony czyszczeniem portfela. Byłem tak zdezorientowany po zabrnięciu o krok dalej, że moja czujność zostałaby uśpiona na amen.

Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

@AnonimZobacz koniecznie tutaj

Anonim

Nie dotyczy

Prizeestates.critkes-nagrody

@Anonim w tym przypadku chodziło z tego co pamiętam o SMS premium 😉 zwykłe naciagactwo i tyle! Chyba też gdzieś wrzucałem też o tym info...tylko nie wiem czy nie czasem w wiadomości priv do @Artur. Ale fajnie ze @Anonim nam przypomniał o tych "cwaniaczkach" od tego pseudo konkursu.