Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 203
  • 2764
  • 13

Pogaduchy 3.0

Masz racje, niektórych spraw nie sposób szybko załatwić przez czat i wtedy pozostaje telefon.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Michał , zdarzyło mi się raz puścić w eter wiązankę skierowaną do dyspozytora w Krakowie, bo nie wytrzymał i połączył się ze mną zdalnie przez dyżurnego ruchu. Co usłyszał, to tylko smok wawelski i pół Krakowa słyszało. Dopiąłem swego, bo nie cierpię buractwa. Tak więc @Kimiriko  masz fajnie, bo możesz adwersarza zgasić do strzału bez wiązanki. @Michał , jak zauważyłem, zrobił to za Ciebie. Brzydko napisałaś?😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0


@bronzubnapisał(-a)

 @Michał , jak zauważyłem, zrobił to za Ciebie. Brzydko napisałaś?😂


Nie brzydko, tylko powiało fetyszem...😋😁😉


Zespół Nasz Orange
  • 203
  • 2764
  • 13

Pogaduchy 3.0


@bronzub napisał(-a)

@Michał , zdarzyło mi się raz puścić w eter wiązankę skierowaną do dyspozytora w Krakowie, bo nie wytrzymał i połączył się ze mną zdalnie przez dyżurnego ruchu. Co usłyszał, to tylko smok wawelski i pół Krakowa słyszało. 😂


Chyba to było dawno, bo dzisiaj @bronzub byłbyś gwiazdą Tiktoka 😂😂

Chciałbym zobaczyć miny ludzi. 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Michał , nie chciałbyś chyba być negatywną postacią w komentarzach? Ten świat nie jest dla mnie. W tamtym zyskałem szacunek, bo wiedzieli, że jestem stanowczy. Przeze mnie wiele razy komplikowałem drogi na skróty w łamaniu reguł. Za 40 lat, tylko jeden się odgryzł (przynajmniej tak sądził)😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

Dziwny trend obserwuję ostatnio na forum, otwiera się coraz więcej "kopalni" 😁, kopią głębiej i płycej...chyba już trenują do Złotej Łopaty 🤔, a może do górnika-przodownika (pomysł na nowy tytuł do przyszłej gali 😂)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy 3.0

Może to podkop do Australii?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11614
  • 52

Pogaduchy 3.0

Moim zdaniem do Ameryki 😄

Złota łopata będzie wyrywana, ciekawe który na Gali ją dostanie 😄

@slav72 bo jedni odkrywkę prowadzą, inni głębinowy mają trend 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0


@slav72napisał(-a)

Dziwny trend obserwuję ostatnio na forum, otwiera się coraz więcej "kopalni" 😁, kopią głębiej i płycej...chyba już trenują do Złotej Łopaty 🤔, a może do górnika-przodownika (pomysł na nowy tytuł do przyszłej gali 😂)


@slav72 , sądzę po kopaczach, że to są bieda szyby na potrzeby czterech pór roku z przypiętego tematu😀 Oni harują, a hajs zgarną najaktywniejsi, bo się podepną i nakręcają samym sobie potrzebne 50 postów😀

Kolejnego tunelu pod zakopianką z tego nie będzie. A ta machina, którą toczyli po drogach na Podkarpacie to gdzie przepadła? Kopie już, czy wpadła do rowu?😀 Bo nagle ucichło. Ech te media!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Pogaduchy 3.0

Nie ma 100% niezawodnych metod zabezpieczeń. A w szczególności na głupotę ludzką nie ma lekarstwa.

 

PS. Z odciskami palca też można popłynąć. Wiele skanerów daje się oszukać prostą kopią. I co wtedy? Skan siatkówki? A jak wydłubią oko? 😉

 

________________
* Przeniesiono z tematu SIM swap w ofercie FLEX – moderator Michał