Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@agat13 to się ustali jeszcze co i jak 😛 na forum publicznym nie podam, bo niektórzy się dowiedzą gdzie mieszkam, ale po moich postach FTTH z mapkami masz zawężony do niezbędnego minimum obszar, gdzie mogę mieszkać 😄

może jak będę w Warszawie (mam tam mieszkanie) to się umówimy na pogaduchy 4.0 😛

co do nowego wątku to jestem za 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

Ty chociaż jesteś objęty POPC a ja nie 😛

moja ulica jak widać została zepchnięta na boczny tor, ale robię pewne ruchy więc może się coś zmienić w tym temacie 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13047
  • 53556
  • 622

Pogaduchy 2.0

@pablus  Miałem na myśli tego kolegę we Warszawie. Pojadę osobiście do centrum i sprawdzę co i jak. Ciebie zaś zapraszam na Pogaduchy 4.0 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13047
  • 53556
  • 622

Pogaduchy 2.0

@pablus  Ja to wiem, że szczęściu trzeba pomagać. Stanie z założonymi rękoma nic nie da. Tylko dzialanie. Dlatego zamiast narzekać wolę aktywnie pomagać


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

ja też pomagam nie tylko sobie ale poinformowałem wspólnie z sąsiadami wszelkie firmy o zasięgu miejskim i ogólnopolskim, że jeśli chcą u nas inwestować we włókna to mają otwartą drogę i na ok 100 domów "odciętych" od świata chętnych jest ok 80-85%. Nie żebym konkurencję wspierał, ale wolny rynek jest i kto pierwszy ten lepszy 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Problemy z neostradą...

a to chyba że 😛

zapytam się czy mogę podać lokalizację, bo to dość znana osoba z pierwszych i drugich stron gazet i muszę mieć od niego zgodę by się ktoś tam pałętał, aby wiedział żeby psa nie puszczać, że to ktoś ode mnie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52834
  • 714

Problemy z neostradą...

Skoro dyskusja na temat internetu Orange, to przypomnę się z tematem na AMA:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/AMA-internet-Orange/idi-p/216874


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10970
  • 150

Pogaduchy 2.0


@agat13 napisał(-a)

@pablus Dawaj adres, sprawdzimy osobiście 🙂

P.S. I wątek techniczny zamienił się nam w Pogaduchy 3.0

Moderatorzy, pomożecie?


Pomożemy 😉
Wątek od tego miejsca został przeniesiony.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Problemy z neostradą...

@ketrasaArtur jak widać nic się w tym temacie nie ruszyło. 

ja oczywiście jestem za, ale jedyne co nam zostaje to czekać aż ktoś pójdzie po rozum do głowy i posłucha tej "bardziej technicznej" części społeczeństwa i w końcu się tego podejmie. Moje teoria jest taka, że opieszałość wynika z tego, że jak zalejemy ich pytaniami to przez miesiąc nie ogarną tego na które odpowiedzieć 😛


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13047
  • 53556
  • 622

Pogaduchy 2.0

@pablus I słusznie, na siłę operatora do inwestycji nie zmusisz. Ja mam o tyle dobrze, ze niedaleko przebiegają światłowody OA. Tyle, że skoro mam widoki na O, to nie chcę się wikłać w umowe dwuletnią za dwukrotnie wyższy abonament