Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Widziałem te "twoje asz" wcześniej. Co do propozycji "asz" to łatwe nie "tylko pablo" a "ASZ pablo" ... Czyli więcej niż można chcieć. "Nie tylko Orange, Asz Orange" 😛

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Nie zauważyliśmy tej literówki przed wysłaniem, przepraszam, @Anonim, obiecujemy wynagrodzić Ci to przy najbliższej okazji 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

@Artur naprawdę spoko 🙂 Ja do takich rzeczy podchodzę z humorem. Pomyłka naprawdę sympatyczna i miła 🙂 Miałem się nią nie "dzielić" ale.......trzeba w życiu umieć żartować, z siebie też 🙂 Jestem asz i tyle 🙂 I taki mogę mieć nawet tutaj "przydomek" 🙂 Tego nauczyło mnie życie, bycie "bucem" nic nie daje, a uśmiech na twarzy naprawdę dużo pomaga. Miłego dnia. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

@Artur kiedy zmiany na Nasz Orange. Dyskutowaliśmy o nich, miała zmienić się szata graficzna, układ tematów?? Kiedy możemy spodziewać się zmian?? Pozdrawiam jeszcze raz 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Na początek pozmieniają się kategorie i podkategorie, dlatego też chwilowo nie pilnujemy pedantycznie aby każdy temat był w odpowiedniej kategorii - i tak będziemy musieli przejrzeć wszystkie 🙂
Planujemy opublikować nowe kategorie przed końcem września, ale jeszcze nie obiecujemy, bo i programiści nam nie obiecali 😉
Anonim

Nie dotyczy

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

@Artur to cierpliwie czekamy 🙂 Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Ja otrzymałem prezent w takim stanie:

DSC_0118.JPG

 

Oczywiście poczta nie przyjmuje żadnej reklamacji twierdząc, że przesyłka nie została prawidłowo oznaczona jako delikatna. Teraz życie straciło dla mnie sens i nie wiem, czy podniosę się po takim ciosie. Z czego mam pić ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

#katani1: hmm, też się tego obawiałem jak doszły wieści,że to kubek. Głowa do góry. Jak "kcesz" to dam Ci mój "kubecek"? Ułożysz sobie życie z kubkiem "Astisa" ? 😉 a ten wyślesz do mnie, skleje sobie "na pamiątkę" 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Katani1 napisał(-a):

Ja otrzymałem prezent w takim stanie:

DSC_0118.JPG

 

Oczywiście poczta nie przyjmuje żadnej reklamacji twierdząc, że przesyłka nie została prawidłowo oznaczona jako delikatna. Teraz życie straciło dla mnie sens i nie wiem, czy podniosę się po takim ciosie. Z czego mam pić ?


mhmmm, @Katani1 spróbowałbym z mniejszą ilością napoju... z takiego Mrugający mężczyzna a tak bardziej serio...  może @Artur się postara o replikę ...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Astis napisał(-a):
#katani1: hmm, też się tego obawiałem jak doszły wieści,że to kubek. Głowa do góry. Jak "kcesz" to dam Ci mój "kubecek"? Ułożysz sobie życie z kubkiem "Astisa" ? 😉 a ten wyślesz do mnie, skleje sobie "na pamiątkę" 😉

Dzięki za wsparcie. Z propozycji jednak nie skorzystam, gdyż wiem jakie ciężkie jest życie bez kubka. Wystarczy, że ja przeżywam tą traumę...