Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Nic nie stoi na przeszkodzie aby zdać co jakiś czas relację z przebiegu zlotu tym którzy nie dojadą. Pewnie i tak będzie mały reportaż z tego co się działo aby zachęcić na przyszłość niezdecydowanych...a co do przyszłości to wnioskując początkowe info Artura o "pierwszym" zlocie, będą pewnie i następne... 🙂 Co do przejazdu @Anonim za duży naddatek drogi 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

31 marca i 1 kwiatnia będą trwały prace techniczne na NO by po powrocie znów pozytywnie się zaskoczyć 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@mabud73 oj tam oj tam 🙂 Zartuje oczywiście 🙂 Muszę tylko zamienić jeden dyżur w pracy i........tylko po to by nie jechać na zlot po dyż. noznym. Ja bym jeszcze wnioskował za zmianą godziny na 11-12 rozpoczęcia naszego sptkania. Jest ktoś za??? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Będziemy trenować korzystanie z NO przez telefony 😄
Godzina rozpoczęcia to tak totalnie wstępnie, dostosujemy, gdy będziemy mieć listę uczestników i wiedzieć o której możecie dotrzeć 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Artur Ja mam dwa przystanki autobusowe czas dojazdu około 5 min lub 12 min pieszoEmotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

😞 ;( @Artur  w postach z 8.03 i 9.03 pisałem, że dla mnie termin 31 marca - 1 kwietnia ... z uwagi na rodzinną okoliczność, ważną datę dla mojej Żony, jest terminem, co do którego jestem pewny iż nie będę w stanie być na zlocie.

 

Więc jest mi niewymownie smutno, że ustalono taką datę.

 

Zatem pozostaje mi życzyć wszystkim, co się tam stawią, aby zajęcia warsztatowe były owocne, a integracja jak najbardziej zbliżająca Zespół NO i członków/użytkowników Naszej Społeczności... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Piszę z propozycją na priv 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Artur Może 07/04/2017?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Sprawy organizacyjno-rozliczeniowe nas blokują, data pierwszego zlotu jest niezmienna, ale przy kolejnych postaramy się być bardziej elastyczni 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Artur szkoda ze nie bedzie kolegi @Misiek62