Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskiwanie hasła

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskiwanie hasła

Jak już wspomniałem na forum, oficjalnie zwątpiłem w zabezpieczenia na platformie obsługującej konta. Z poglądowego wycinka, każdy może wywnioskować, co się mu żywnie podoba.  Kto tego dokonał? Nie mam pojęcia. Zapewniam solennie, że nie dokonywałem o tej porze prób zmiany hasła. Jednakże takie zlecenie poszło mi najpierw na maila, zaś minutę później otrzymałem sms z kodem do odzyskiwania, na zarejestrowany numer.

Jest to ostrzeżenie dla zabieganych i rozkojarzonych klientów, których jeden ruch może pozbawić zabezpieczeń własnego konta. Niech no tylko zbiegiem okoliczności takowe info otrzymają. Proszę zatem, nie dziwcie się, że weryfikacja jest niezbędna w trakcie rejestracji, czy odzyskiwania hasła.

hasło.PNG

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odzyskiwanie hasła

To nic nie jest groźne. Jeśli ktoś jedynie zna Twój email to i tak nie zmieni hasła. Bo musi mieć dostęp do maila. Jeśli osoba X na jednym komputerze spróbuję skorzystać z opcji do przypomnienia hasła, a Ty na drugim kompie klikniesz w link - to osoba X nie będzie miała opcji na reset hasła.

Nie ma co straszyć innych.
Anonim

Nie dotyczy

Odzyskiwanie hasła

@Piotrekk85, jakbyś nie słyszał o przechwytywaniu maili, to musiałbyś być totalnym laikiem. W to akurat wątpię. Przez co hakerzy wchodzą? Właśnie przez zainfekowane wcześniej linki. Tak więc dobrze jest mieć dwa poziomy weryfikacji, nim się kliknie w roztargnieniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odzyskiwanie hasła

Ale to już nie odpowiedzialność Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Odzyskiwanie hasła

Jasne...wszyscy, tylko nie my. Jak ktoś podszywa się pod bank, to nic sobie z tego nie robią? Im poziom świadomości oraz zabezpieczeń większy, tym pewność większa, że byle "majsterkowicz" nie dobierze się do takowych.