Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Hahaha @Anonim pijesz do wypowiedzi @Domator w temacie "gadżety do zgarnięcia "?

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Domator  to może "kara" że mnie tak "kochasz" 😜 😜 Teraz na poważnie, ciekawe "co to się stanęło" 😜 Dzięki raz jeszcze za cenne uwagi, wszystkie je analizuje i staram się je brać pod uwagę 🙂 Tak dla rozluźnienia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Misiek62 napisał(-a):

Hahaha @vdsl2 pijesz do wypowiedzi @Domator w temacie "gadżety do zgarnięcia "?


@Misiek62 Tak pije herbatkę, a nie cos mocniejszego, bo mam laptopa z alkomatem i nie włącza, się jak jestem na bani. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

ech @Anonim,

też Ci wytknę... musisz jeszcze nad sobą popracować... mówisz, że się ograniczasz a tu w odpowiedzi na jeden post @Domator Twoje dwa, i jeszcze w "błędach..." nawiązałeś 😉

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Misiek62  owszem zawsze można zrobić edit 😜 Wiem że różnimy się poglądamy, różnimy się wiekiem, inaczej na świat patrzy 30 latek, inaczej 50 latek a jeszcze inaczej 18 latek. @Misiek62  wiem że robię sporo literówek, staram się pilnować, ale to taka moja "cecha". Tak jak pisałem już tutaj kiedyś na NO że często odpisuję "na szybko" ze smartfona, tam czasem ciężko zadbać o "czystość" ortogrficzną wypowiedzi. A co do liczby postów. lajków pod nickiem - proponuję pewne rozwiązanie - ktoś się pisze na nie??? Usuwamy swoje konta i zakładamy je na nowo?? Ktoś na to idzie???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Oj @Anonim,

 

nie wytykałem Ci literówek, bo każdemu się zdarzają... chodzi o to, że nie potrafisz zostawić czyjejś wypowiedzi bez komentarza... szczególnie takiej w której coś wspomni o Tobie. To o "błędach" dotyczyło tematu przeznaczonego na zgłaszanie błędów w Nasz Orange, gdzie też napisałeś przywołując uwagi @Domator zaadresowane do Ciebie.

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Oj @Misiek62 😜

Uwierz szanuje takie komentarze bardzo 🙂 Czytam je, analizuje i staram się je brać pod uwagę. Odpowiedam z kultury osobistej 🙂 Jeśli ktoś mnie oznacza w swoim poście, ma do mnie jakieś uwagi, to wydaje mi się że należy takiej osobie odpisać. Owszem można nie odpisywać, ale wydaje mi się że wtedy takiego użytkownika się lekceważy 🙂 Tworzymy tu pewien "team" i.......uważam że każdemu z nas należy się szacunek. Ja staram się nikogo nie oceniać, czasem mi się to też zdarzy ale.......jesteśmy użytkownikami, od oceny naszych kometarzy są moderatorzy. Napisałes dwuznacznie, myślałem że masz na myśli literówki które popełniam. Tak więc czasem można inaczej odczytywać pewne rzeczy niż autor chce je przekazać. To jak z wiadomościami z polityki - jak je przedstawią media, jakich użyją słow, tak my, naród je odbieramy. Czasem może niektóre rzeczy nie są tak negatywne w polityce jak zostają przekazane przez media 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

No widzisz @Anonim  będziemy tak sobie odpowiadać i odpowiadać, może uda się nam dogadać 😉

więc co do błędów pisarskich, staram się nie zwracać innym uwagi - takie "błędy" można "wytykać" gdy są w oficjalnych dokumentach, tekstach.

Polityki tutaj lepiej też unikajmy.

 

Pozdrawiam Cię imienniku szczerze po przyjacielsku - bo coś mnie się zdaje, że te nasze pisaniny to takie "skażenie wynikające z tego co nam daje imię" - jest nawet cała nauka o znaczeniu imion, czyli Onomastyka.

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Dobrze Pawełku 🙂 Paweł i Gaweł w jednym stali domku 😜 😜 Pozdrawiam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@AnonimTak zgadzam się, że jest tu wielu, którzy zakładając, nowy temat ja im odpisuje, a on milczą i zastanawiam się, czy przeczytał.