Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Niemal zimowe dzień dobry 🙂 Mam dla Was dwie informacje dotyczące zmian na stronie Społeczności:

1. Nieco przebudowaliśmy menu główne. Zasady Nasz Orange są na samym początku. Od teraz też szybciej dostaniecie się do grup specjalnych (jeśli macie do nich dostęp).

2. Deweloper społeczności @PawelW, którego część z Was miała okazję poznać na zlotach zabrał się za nowy projekt, który aktualnie w pełni pochłania jego czas. Z tego powodu wstrzymujemy zmiany i pomysły związane z pracami programistycznymi na stronie Nasz Orange, ale nie martwcie się - wrócimy do nich za jakiś czas, a poważne błędy, jeśli się pojawią będziemy niezmiennie naprawiać na bieżąco 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

1. W Moje ustawienia > Profil zmieniliśmy nazwę zakładki "Podpisy" na "Osobiste". To dlatego, że niedługo pojawią się tam nowe funkcje.

2. Pisaliście, że nie podoba Wam się, że odwiedzając stronę główną za każdym razem musicie przewijać domyślnie rozwiniętą sekcję "Jak to działa". Nie wymagało to wielu prac, więc zwinęliśmy ją dla Was. Lepiej? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@ArturJa czekam na dodanie więcej liczby emoji? Na takie jak poniżej na to Lithium pozwala

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Nowości w Nasz Orange

@Anonim: emotikony na forum? Emoji zależą tylko od przeglądarki którą używasz.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2813
  • 7020
  • 183

Nowości w Nasz Orange


@Arturnapisał(-a)

1. W Moje ustawienia > Profil zmieniliśmy nazwę zakładki "Podpisy" na "Osobiste". To dlatego, że niedługo pojawią się tam nowe funkcje.

2. Pisaliście, że nie podoba Wam się, że odwiedzając stronę główną za każdym razem musicie przewijać domyślnie rozwiniętą sekcję "Jak to działa". Nie wymagało to wielu prac, więc zwinęliśmy ją dla Was. Lepiej? 🙂


ad.2 Gitara, zwłaszcza na komórce 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

@Artur, w związku ze "zwinięciem" spojlera "Jak to działa" proponuję zamknąć ten pomysł 😉 https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/Spojler-quot-Jak-to-działa-quot/idi-p/81392

Teraz jest o stokroć lepiej 😄
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Są już jakieś zmiany w opcji "Osobiste"

 


Przechwytywanie.PNG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Nowości w Nasz Orange

Ja mam całą litanię - wielki brat czuwa 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Czujni! 😄 Zaznajomieni z tematyką ochrony danych osobowych domyślili się już na pewno, że te nowe funkcje związane są ze zmianami w prawie (RODO). Gdyby ktoś z Was chciał już potestować to pliki znajdujące się w "Twoje dane" po pobraniu na komputer można otworzyć za pomocą przeglądarki internetowej, np. przeciągając plik w dowolne okno przeglądarki. Testujemy jeszcze te nowe funkcje, więc nie zdziwcie się, jeśli będą pojawiać się błędy.

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@ArturNa Windows 10 jeszcze nie można tego otworzyć spróbuje później to sprawdzi Windows 7