Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@slav72 to wreszcie masz okazję oznaczyć rozwiązanie tego jakże ważnego problemu😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@agat13  raczej temat nie doczeka się rozwiązania i jest z góry skazany na wieczną tułaczkę 😱 i funkcjonowanie na NO bez oznaczenia "Rozwiązanie" 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

Tematy na forum nie są zamykane i nie będą, jedynie co niektóre są zamykane, ale to ogłoszenia czy inne, przez Załogę NO zakładane. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@slav72 to ja zgłaszam propozycję, aby to autorzy dublowanych tematów wraz z Zespołem NO mogli zamykać takie tematy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach

@Anonim  poprawiłem wpis (bez sensu by było jak byłyby zamykane), dzięki za wychwycenie błędu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nadawanie tytułów tematom, powielanie tematów i oznaczanie rozwiązań przy wielowątkowych problemach


@agat13napisał(-a)

@slav72 to ja zgłaszam propozycję, aby to autorzy dublowanych tematów wraz z Zespołem NO mogli zamykać takie tematy


Nie ma takiej opcji, temat zamykania tematów był poruszany i decyzja jest, taka jak piszę 😎