Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

Screenshot_20210802-153839.jpg

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

To, że oprócz pisania postów do osiągnięcia kolejnych poziomów na NO są potrzebne także rozwiązania (odpowiedzi uznane za najtrafniejsze przez autorów wątków).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

Bo brakuje Ci 1 rozwiązania.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

Że co?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

To, że oprócz pisania postów do osiągnięcia kolejnych poziomów na NO są potrzebne także rozwiązania (odpowiedzi uznane za najtrafniejsze przez autorów wątków).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

Znalazłem ten e-mail w spamie

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

Tak po prawdzie niewiele to pomogło dalej stoi @Katani1 tylko punkty się zaktualizowały

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

@Venomoth3 tu masz wyjaśnione, jak otrzymujesz punkty oraz osiąganie kolejnych poziomów:

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Punkty-poziomy-i-rangi-zasady-przyznawania/m-p/21...

 

Masz wiec nazbierane 100% punktów do następnego poziomu, ale brak Tobie rozwiązań, dlatego wygląda, jak by się zatrzymało, ale licznik dalej bije. Zdobędziesz rozwiązanie, to osiągniesz następny poziom i od razu pojawi się ile procent punktów brakuje do następnego poziomu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO


@Venomoth3napisał(-a)
Tak po prawdzie niewiele to pomogło dalej stoi @Katani1 tylko punkty się zaktualizowały

Chodzi o to, aby inny użytkownik oznaczył Twój post jako rozwiązanie, a nie Ty np. mój.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

@Venomoth3  zawsze rejestrując się na ten czy podobne fora/serwisy warto przeczytać dokładnie regulamin i zasady panujące na forum, wtedy nie będzie wątpliwości co do takich/podobnych problemów i unikniesz niedomówień 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój profil się zaciął, poziomy nie idą w górę stoi cały czas na 100% po urodzinach NO

@Venomoth3 udzielaj się na NO, to kolejne poziomy osiągniesz. Masz wiedzę na konkretny temat, to dziel się z innymi użytkownikami.