Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Licznik online

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online


@Piotrekk85napisał(-a)
I co to ma potwierdzać?

To możesz sam potwierdzić że byleś zalogowany o tej godziny czy jednak nie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Licznik online

Spałem 😉 ale to może być działaniem przeglądarki by wyświetlała mi powiadomienia z "dzwonka" które sobie ustawiam. Może też być opóźnienie serwera.

Postawmy pytanie: czy ten serwis jest odświeżany w czasie rzeczywistym? Nie.

Można znaleźć wiele przykładów. I powiadomienia po prawej na dole, czy mailowe, czy też RSS. Owszem można przejść na czas rzeczywisty ale to nie w tej technologii co jest obecnie używana.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Licznik online

Jest jak jest i nie wiem jakie to ma znaczenie kiedy Orange robi dużo ważniejsze błędy.  

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

@adzia1, dla mnie też nie ma większego znaczenia, ale pokazujemy różne, czasem dziwnie wyglądające rzeczy i nie stronimy także od tych poważniejszych błędów. Jako klienci, mamy do tego niezbywalne prawo i tutaj na forum to czynimy, czy się to komuś podoba, czy nie....w nadziei, że coś się będzie poprawiało. Uwierz, czasem nasze "połajanki" skutkują dobrymi i skutecznymi rozwiązaniami. Nikt, nawet w wielkich korporacjach nie jest w stanie potwierdzić swej nieomylności. Tylko że "duży" pozwala sobie na większy "tumiwisizm"Emotikon: Język Milion zł. mniej, to nie prezesowi obetną, tylko Ci "na dole drabiny" ucierpią bardziejEmotikon: Język


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Licznik online

Kiedyś czepiałem się do krzywo przyklejonego znaczka pocztowego, już mi to przeszło bo są większe problemy.