Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kim jesteśmy? Nowy artykuł w Bazie wiedzy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kim jesteśmy? Nowy artykuł w Bazie wiedzy


@Bartłomiejnapisał(-a)

@bronzubzdradzę teraz ultra sekret, że agentem albo agentami jest ktoś z zespołu NO


@Bartłomiej , podsuwam trop bystrzejszym umysłom, bo ja cienki Bolek jestem. Macza w tym paluchy trio złożone z @Michał a, @Rafał a i Twojej "kulinarnej" osoby. "Doprawiasz" smaczki😂 Za bardzo się chytruski-liski kręcicie wokół " tej drogi" 😎 No i któryś z Was w tej chwili użył "pegasusa", przeszkadzając mi w publikacji😋


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8420
  • 53

Kim jesteśmy? Nowy artykuł w Bazie wiedzy

Aj tam, @bronzub jak coś złego to @Michał a jak coś dobrego to my wszyscy Szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2401
  • 9952
  • 85

Kim jesteśmy? Nowy artykuł w Bazie wiedzy

 

Obstawiam że agentami mogą być @Michał  @Rafał  i @Wiktor . Co do celu misji to jest dużo możliwości trzeba wybrać jedną odpowiednią 😎 🙂

Biorę pod uwagę też że cel misji może być promowanie strony Biuro Prasowe Orange
Pozdrawiam 🙂

 

🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kim jesteśmy? Nowy artykuł w Bazie wiedzy


@Bartłomiejnapisał(-a)

Aj tam, @bronzub jak coś złego to @Michał a jak coś dobrego to my wszyscy 


@Bartłomiej , interesujący mógłby być trop w kierunku ukrycia w jednych z tematów kilku dostępnych tam opcji (gdzie są trzy kropeczki). Podzielcie się śledczy rolami i niech każdy weźmie na celownik wszystkie posty Zespołu NO od czasu ogłoszenia akcji szukania agentury😊 @Aśka_M też tam jest😊 A ten Twój mylący dziewczęcy emotikonek jest kluczem agenturalnym. Jak się go usunie z cytowania, to publikacja wchodzi😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Kim jesteśmy? Nowy artykuł w Bazie wiedzy

@Bartłomiej , w necie podobno nic nie ginie😂zatrzymany kadr.JPG