Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zostać Herosem?

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Anonim  ja nie nadaje się na mentora, pomagam na NO, ale lepiej jak nowi OH poszukają kogoś innego, mam w głowie 0 i 1 jak sztuczna inteligencja, spróbuj zaprzyjaźnić się z naszym Maxem 😅


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak zostać Herosem?

Max jest bardzo miły Emotikon: Mrugający tylko jak się rozmawia z nim na temat nie związany z telekomunikacją, to od razu chce przełączyć do konsultanta Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Anonim , wczoraj próbowałem się z Maxem zaprzyjaźnić, ale to jeszcze podlotek w piszczelach, więc daleko mu do Herosa Emotikon: Język Jak ktoś będzie potrzebował mentorskiego wsparcia, to jestem do usług. Ale moje wskazówki trzeba "poddać działaniom matematyczno-filozoficznym" i kupić sobie porządne sito Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?


@ketrasaArturnapisał(-a)

Max jest bardzo miły Emotikon: Mrugający tylko jak się rozmawia z nim na temat nie związany z telekomunikacją, to od razu chce przełączyć do konsultanta Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Tak samo jest ze mną, zaraz przełączę na centrum wsparcia NO 🙃


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@Anonim  @Anonim  jest skromny ale zawsze można na niego liczyć 🤪

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Citi2017 , są sposoby na skromność Irka. Wystarczy umiejętnie podłechtać Jego ego i udziela się chętniej. On, jak morskie przypływy i odpływy na morzu norweskim ... aż dusza się raduje Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@Anonim  tu masz rację @Anonim  i @Piotrekk85  to skromne chłopaki a dzięki nim i tobie i @wściekłaewcia wiedzę na bywa się tu dużą dla tego musicie pomóc nowych herosą 😁

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Citi2017 , nie ma sprawy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie każdy jest zdeterminowany tak bardzo i trzeba niektórym dać lekkiego kopa na szczęście Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Citi2017  każdy przędzie jak może, jeden lepiej inny gorzej 😉

Ty i inni już sporą wiedzę macie, więc nowi OH zmienią NO na lepsze, skromny nie jestem, mam skromną wiedzę, akcent na usługi i sprzęt Orange, nie mam prawie nic od Orange, tylko 2 simki w prepaid 😎


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Jak zostać Herosem?

Wróćmy już możne do sentencji tematu. Nowi Herosi porozmawiają sobie w swoim dziale 😉

 

Może ktoś rozwinie kim jest Ambasador?