Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Irytujące wyskakiwanie reklamy nasz Orange na stronie nasz orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Irytujące wyskakiwanie reklamy nasz Orange na stronie nasz orange.

Proszę o usunięcie zjawiska notorycznego wyskakiwania reklamy nasz orange gdy poruszam się po stronie i pod stronach portalu Nasz Orange. Skoro jestem zalogowany to po co mi ciągłe irytujące przypominanie o zalogowaniu się w portalu nasz Orange. Szczególnie jest to uciążliwe gdy przeglądam stronę na tablecie bo krzyżyk służący do zamknięcia reklamy chowa mi się poza obszarem roboczym gdy przeglądam w pionie, muszę przekręcić tablet w poziom i wtedy mogę zamknąć reklamę...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Irytujące wyskakiwanie reklamy nasz Orange na stronie nasz orange.

@pbet, przepraszamy za ten popupowy spam i dziękujemy, że dałeś znać o problemie. Właśnie zostały wprowadzone poprawki, które powinny naprawić działanie popupu i już u nikogo nie powinien wyświetlać się po zamknięciu. Daj proszę znać, gdyby było inaczej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Irytujące wyskakiwanie reklamy nasz Orange na stronie nasz orange.

Oj tam oj tam 😜 "Przejdź" raz do końca przez pierwsze lądowanie i powinieneś mieć spokój 🙂 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Irytujące wyskakiwanie reklamy nasz Orange na stronie nasz orange.

@pbet, popup o którym piszesz jest uciążliwy nie tylko dla Ciebie. Możesz opisać problem tutaj, wywołując kolegów z Zespołu NO, którzy zajmują się tymi "zjawiskami" 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Irytujące wyskakiwanie reklamy nasz Orange na stronie nasz orange.

@pbet, przepraszamy za ten popupowy spam i dziękujemy, że dałeś znać o problemie. Właśnie zostały wprowadzone poprawki, które powinny naprawić działanie popupu i już u nikogo nie powinien wyświetlać się po zamknięciu. Daj proszę znać, gdyby było inaczej.