Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

A skąd masz pewność, że któryś z moderatorów nie przeniósł między działami? to czasem nie widać z naszej perspektywy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7139
  • 186

Ikonka (nie)przeczytanego tematu


burebusek napisał(-a):

@Katani1, ale jak modzi robią edycję, to jest to oznaczone, a to są dzisiejsze tematy, czyli nie przenoszone z innych dni. Z sytuacją przenoszenia na dalsze strony też się spotkałem. Ostatnio sporo ich było z grami i pingami, w związku z nimi. Też "przerabiałem" te akcje modów i tam daję głowę, że po paru dniach znalazłoby się jeszcze z kilka zapalonych ikonek. Ta konkretna sytuacja dotyczy pierwszej strony, a codzienny przegląd przewijam do piątej, czasem do czwartej strony, więc o pomyłce nie mogę powiedzieć.


Czytałeś powyżej, czy nie zdążyłeś ?

 

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu


Katani1 napisał(-a):
Czytałeś powyżej, czy nie zdążyłeś ?

O to Ci chodzi Krzysiek?

Krzysiek.PNGpowiadomienia Katani.PNG 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7139
  • 186

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

No jak dla mnie, to się zgadza wszystko. Dobranoc 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu


Piotrekk85 napisał(-a):
A skąd masz pewność, że któryś z moderatorów nie przeniósł między działami? to czasem nie widać z naszej perspektywy.

@Piotrekk85, Moje usługi to nie ten sam dział w obu tematach? Etykieta tylko inna.

Moje usługi.PNGna kartę.PNGMówimy cały czas o tematach dzisiejszych.

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

► Kilka zmian organizacyjnych Szczęśliwy mężczyzna: połączyłem ze sobą dwa tematy ze względu na poruszone w nich to samo zagadnienie. Ujednoliciłem również tytuł. - Moderator Wiktor ◄

 

Wychwyciłem dzisiaj błąd, który pojawił się w temacie Nie działające dane komórkowe po zakupie Samsunga A5 (2016) 

Polega on na świecącej się ikonce, mimo że sam w nim pisałem i czytałem przedtem cały. To miało miejsce po rozwinięciu tematów, który był na piątej stronie. Ponowne jego przeczytanie zgasiło ikonkę. Żeby na przyszłość nie powielać, proszę o sygnalizowanie tutaj.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 11003
  • 150

Ikonka (nie)przeczytanego tematu


burebusek napisał:

Wychwyciłem dzisiaj błąd (...) Polega on na świecącej się ikonce, mimo że sam w nim pisałem i czytałem przedtem cały.

Jakiej ikonce? Możesz pokazać na screenie?

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu


Wiktor napisał(-a):

burebusek napisał:

Wychwyciłem dzisiaj błąd (...) Polega on na świecącej się ikonce, mimo że sam w nim pisałem i czytałem przedtem cały.

Jakiej ikonce? Możesz pokazać na screenie?


Wedle życzeń @WiktorzeEmotikon: Szczęśliwy To drugi przykład dzisiejszego dnia, chociaż cały ogarnąłem:

2017-11-28.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 11003
  • 150

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

OK. To wszystko jasne 🙂

 

Najprawdopodobniej tak się stało przez edycję tytułowego posta. Dodałem w nim jeszcze jedną etykietę:
informacja o edycji tytułowego postainformacja o edycji tytułowego posta

 

Niewykluczone też, że oznaczone rozwiązanie wywołało taką zmianę Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy.

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Wiktor, to by się po Twoich sugestiach pokrywało z moimi obserwacjami. Ingerencje powodują "ogłupianie". Czas więc przyzwyczaić się do takich zachowań, których było już sporo na forum naświetlonychEmotikon: Szczęśliwy