Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hm

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Hm

Po drugiej w nocy weszłam na forum i oniemiałam ze strachu 😵😵😵

Moim oczom ukazał się mój nick ale z innym avatarem jak i z 61 powiadomieniami w dzwoneczku.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Hm

Witaj @wscieklaewka Szczęśliwa kobieta

 

Taki problem, incydentalnie również towarzyszy innym użytkownikom - w tym również i mnie się pojawił kilka razy - wystarczy przeładować stronę i wszystko wraca do normy.

Dobrego dnia Szczęśliwa kobieta

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Hm

Tak to wyglądało 😯


Screenshot_2019-12-05 Nasz Orange.png

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Hm

Witaj @wscieklaewka Szczęśliwa kobieta

 

Taki problem, incydentalnie również towarzyszy innym użytkownikom - w tym również i mnie się pojawił kilka razy - wystarczy przeładować stronę i wszystko wraca do normy.

Dobrego dnia Szczęśliwa kobieta


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Hm

Witaj @wscieklaewka Powinnaś się cieszyć, że Avatar ulega zmianie. U mnie też się zmienił Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nie lubisz powiadomień? Widać, że sporo osób za tobą tęskni, a Ty tylko po nocach na NO się pokazujesz. Dlatego masz z samego ranka takie niespodzianki Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Hm

Witaj @Bartłomiej 🙂

 Powiadasz, że innym też się toto pojawia czasem Emotikon: zakłopotany

Ze strachu to ja zaraz wzięłam i zaczęłam skanować bom myślała, że to jakieś czary mary wirusy, włamania etc... ale wszystko czyste odpowiedział antywirus 🙂

Jak przeładowałam stronę ( znaczy się weszłam raz jeszcze ) to wszystko rzeczywiście wróciło na swoje miejsce, aczkolwiek pozostał tyci mały strach ;(

Dobrze, że już wiem o tym incydentalnym problemie ( się pozbędę stracha Emotikon: Język )

Olbrzymie dzięki dla Cię 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Hm

@ketrasaArtur 

U siebie toś sam sobie zmienił, a u mnie czarodziej jakiś, i wcale mi nie było do śmiechu. A co do mojej nocnej pracy to Ci powiem - ktoś musi nie spać, aby ktoś mógł spać Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Hm

@wscieklaewka 

Coś o tym wiem. Też zdarzało mi się, że nie ja nie spałem, aby ktoś inny mógł spokojnie spać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Czasami w przeglądarce poczyść sobie ciasteczka. Też znacznie usprawni korzystanie z NO i może nie będą się pojawiały duszki w Twoim awatarze Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Hm

@ketrasaArtur 

Ciasteczka czyści mi mój antywirus, a ta dziwota to mi się pojawiła pierwszy raz odkąd jestem na forum Emotikon: Mrugający

No to teraz już wiem co Ty robisz na forum około 3:00 he, he - pilnujesz śpiących Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Hm

@wscieklaewka zdarza się czasami. Dziś jednak smacznie spałem, ale we wtorek masz rację, byłem na NO bardzo długo i to w dodatku na wyjeździe. Do domku wróciłem na ranem Emotikon: LOL Efektyh mojego przebywania w porach nocnych widać na NO Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Hm


@wscieklaewkanapisał(-a)

@ketrasaArtur 

Ciasteczka czyści mi mój antywirus, a ta dziwota to mi się pojawiła pierwszy raz odkąd jestem na forum Emotikon: Mrugający

No to teraz już wiem co Ty robisz na forum około 3:00 he, he - pilnujesz śpiących Emotikon: Język


Ciasteczka zjadła i zasnęła proroczym snem, że ktoś się włamuje...nie jedz tyle @wscieklaewka  Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ktoś smacznie spał, jak ja czuwałem na warcie w wojsku. No i role się zmieniły Emotikon: Bardzo szczęśliwy