Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Guzik na stronie głównej na mobile

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

@Anonim  teraz z Opery na Laptopie klikam, nic nie muli NO a śmiga, ale mam światłowód i Laptopa dość żwawego, nie narzekaj na Operę, nie sypie się jak Firefox, Firefox może ciut jeszcze szybszy ale bugi łapie często. Co do Nortona to pogniewałem się na niego, teraz mam ESET Smart Security Premium.

Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile

Wg mnie, najgorszy teraz IE, a o EDGE w nowych kompilacjach to można poczytać o problemach.

Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile


@Anonimnapisał(-a)

Wg mnie, najgorszy teraz IE, a o EDGE w nowych kompilacjach to można poczytać o problemach.


IE nie wspierane, wywaliłem już dawno, EDGE jest coraz lepsze, może do końca roku będzie naj lepsze.

Ja mam 4 przeglądarki, EDGE/ Firefox/ Opera/ Google Chrome, od przybytku głowa nie boli 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Guzik na stronie głównej na mobile

Edge niebawem będzie modyfikacją Chrome więc tylko firefox będzie inny 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Guzik na stronie głównej na mobile

Aż włączyłem kompa. Na kompie na Chrome też mi nie działa. Poza tym lista działów do wyboru jest tak długa, że się ledwo mieści na ekranie.
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile


@Piotrekk85napisał(-a)
Edge niebawem będzie modyfikacją Chrome więc tylko firefox będzie inny 🙂

Byle nie miało takiego spowolnienia jak Chrome, bo Google Chrome działa na PC czy Laptopie jakbym miał Pentium 4 i modem 56kbs.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Guzik na stronie głównej na mobile

Dlatego do przeglądania internetu używam ostatnio komórki 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile


@Piotrekk85napisał(-a)
Dlatego do przeglądania internetu używam ostatnio komórki 🙂

Na telefonie co śmieszne jest, Google Chrome najlepiej mi pasuje, choć mam i Opere 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Guzik na stronie głównej na mobile

Temat zszedł na przeglądarki, ale wracając do clou 🙂 już pracujemy nad sprawą "zniknięcia" przycisku. Nie tak to miało być... Pojawił się przy okazji naprawiania podkategorii z dzisiejszą AMA. Wybaczcie.

Anonim

Nie dotyczy

Guzik na stronie głównej na mobile


@Aśka_Mnapisał(-a)

Temat zszedł na przeglądarki, ale wracając do clou 🙂 już pracujemy nad sprawą "zniknięcia" przycisku. Nie tak to miało być... Pojawił się przy okazji naprawiania podkategorii z dzisiejszą AMA. Wybaczcie.


Ale to fajna sprawa ten przycisk, zakładanie tematu bajka 😉