Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Edycja w AMIE

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Edycja w AMIE

Tak się złożyło, że jeden z moich wpisów wymagał edycji i , ku mojemu zaskoczeniu, dostałem komunikat, bym przykleił etykietę. No to na szybko rach ciach...bez namysłu...a tak się do tej pory na AMA nie działo

etykieta regulamin https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Flex/Trudne-pytania-o-etyk%C4%99-zachowa%C5%84-we-Flexie/m-p/14... to mój wpis 13:05 i edycja 13:07

Można to mi przetłumaczyć na język laika?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Edycja w AMIE

Hejka @Anonim - przy zakładaniu nowego tematu w tej kategorii domyślnie jest bez etykiety i przechodzi publikacja nowego tematu. Komplikuje się to po edycji - wtedy silnik wymaga zaznaczenia etykiety - popracujemy nad tym, aby to "naprawić" Dzięki za cynk Szczęśliwa kobieta

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Edycja w AMIE

Hejka @Anonim - przy zakładaniu nowego tematu w tej kategorii domyślnie jest bez etykiety i przechodzi publikacja nowego tematu. Komplikuje się to po edycji - wtedy silnik wymaga zaznaczenia etykiety - popracujemy nad tym, aby to "naprawić" Dzięki za cynk Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Edycja w AMIE

Chwała, że mogę odpowiedzieć, bo swojego posta już nie widzę...to normalka? A jak ktoś chce dać lajka?

Edit: po publikacji widzę wszystko, więc na moment "silnik zassał się ochrzczonymi oktanami" Emotikon: Mrugający