Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Misiek62, będzie draka historyczna Emotikon: Mrugający Kto naprawi taki błąd?

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Anonim Moze oni...

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Anonim, jak wyczułeś, że ja harmoszkę mam w swojej kolekcji? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W.Dudkowiak.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


burebusek napisał(-a):

@vdsl2, jak wyczułeś, że ja harmoszkę mam w swojej kolekcji? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W.Dudkowiak.JPG


@Anonim Lata praktyki też mam i gram Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Dzisiaj mamy 5 mają a problem niestety nie jest rozwiązany?
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Dla mnie może tak zostać na stałe. Jest zdrowiej, przyjemniej, nie ma tzw "wyścigu szczurów". A użytkownicy którzy szukają pomocy i tak ją otrzymują 🙂 Rankingi są potrzebne w sporcie a tutaj.....teraz jest super 🙂 Kto ma być aktywny to jest aktywny i udziela pomocy, teraz widać to naprawdę bardzo fajnie i komu na czym zależy 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36698
  • 1369

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Anonim: może dla OH i znaczenia nie ma, ale wydaje mi się, że dla nowych może być wyzwaniem 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Piotrekk85, ten tok rozumowania obarczony jest błędem...jak w temacie zresztą. Empatię na NO widać, co przejawia się wzajemnym wspomaganiem nie tylko przez OH. Owszem, rywalizacja w tle nie jest niczym nagannym, skoro ustalono takie, a nie inne zasady. Ma rację @Anonim, że jak tego nie widać, podejście do pomocy jest zdrowsze. Każdy pomaga, na ile jest w stanie. A że moderatorzy proszą o akceptację, to też trzeba zrozumieć pytających. Margines błędu będzie istniał zawsze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36698
  • 1369

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Trochę nie rozumiem, czemu to jest błędne? Możesz mieć po prostu inne zdanie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Niektórzy zarejstrowali się tu tylko chyba  dla nabijania wpisów  i patrzenia na rankingi , a zapomnieli, że podstawowym przesłaniem tego forum jest pomoc innym.