Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe doładowania


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Darmowe doładowania

Czy ktoś z was wie coś o darmowych kodach na doładowania? Lub zarabianie na konto orange przez np. Oglądanie reklam itp. Z góry dzięki 😉
9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe doładowania

Niema darmowych doładowywań.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Darmowe doładowania

Nie do końca z tym sie zgodze kolega miał apke na której za reklame zarabiał jakieś 3zł a to było w play 😉

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Darmowe doładowania


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe doładowania

Jest takie coś ale za efekty nie ręczę.
Na początek darmowy internet Buckshee http://getbuckshee.com/ lub Webhop http://webhop.pl/
Są strony pod hasłem "zarabiaj w internecie" ale więcej roboty niż można zyskać i niejasne kwestie rozliczenia podatku.

Też są jeszcze punkty Payback którymi można płacić za doładowania ale jeśli zbierać je oficjalnie to długo się zejdzie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Darmowe doładowania

To bukshee miałem ale to lipa xD

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Darmowe doładowania

@wiedźmin12, W innym wątku pisałeś, że korzystasz z oferty Orange Free na kartę. 

 

Zapewne to wiesz, ale tylko Ci przypomnę, że obecnie po każdym doładowaniu otrzymujesz darmowe bonusy internetowe. Dodatkowo, jeżeli jeszcze nie skorzystałeś z promocji, możesz otrzymać bezpłatny pakiet 20 GB internetu z okazji 20-urodzin Orange. Wystarczy wysłać sms o treści 20 pod bezpłatny numer 80820.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Darmowe doładowania


@Mariusznapisał(-a)

@wiedźmin12, W innym wątku pisałeś, że korzystasz z oferty Orange Free na kartę. 

 

Zapewne to wiesz, ale tylko Ci przypomnę, że obecnie po każdym doładowaniu otrzymujesz darmowe bonusy internetowe. Dodatkowo, jeżeli jeszcze nie skorzystałeś z promocji, możesz otrzymać bezpłatny pakiet 20 GB internetu z okazji 20-urodzin Orange. Wystarczy wysłać sms o treści 20 pod bezpłatny numer 80820.


@wiedźmin12

Za każde doładowanie konta otrzymujesz również bonus do " skarbonki " jakoś mi trudno uwierzyć, że do tej pory o tym jeszcze nie wiesz. Czy możesz odpowiedzieć jak długo jesteś w Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe doładowania

Skarbonkę trzeba aktywować np. przez mój Orange.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Darmowe doładowania

No właśnie, a wpisz sobie @wiedźmin12

SKARBONKA i wyślij SMS na nr848 ( 20 gr ) albo kod

*110*06*00# zielona słuchawka ( za darmo )

 

@Piotrekk85

Jakoś dziwnie mi się robi, że @wiedźmin12 o tym nie wie 🙂 No chyba, że dopiero jest od paru dni użytkownikiem Orange na kartę.