Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 327
  • 2024
  • 1

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Wypełniałem już tę ankietę ze 3 razy ale namolnie ciągle się co jakiś czas pokazuje - można coś z tym zrobić?

Clipboard01.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2191
  • 8148
  • 32

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?


@Aśka_Mnapisał(-a)

Po analizie okazało się, że rzeczywiście nieco za duża była częstotliwość wyświetlania się ankiety. Już ją zmniejszyliśmy. To jeszcze nie docelowe rozwiązanie, bo trwają prace nad tym tematem🙂


no tak praca dość uciążliwa, bo to jest zahardkodowane w javaskrypcie -> https://static.yourcx.io/customers/924/yourcx.min.js ->

 if(((document.location.href.match(/orange\.pl/)))) 
 {
 <ciach>
"blockDaysAfterSurveyFilled":30,
"blockDaysAfterSurveyShown":{"survey":3,"allSurveys":1}}}); }

więc każda zmiana to nowe wydanie skryptu i zlecenia korpoobieg. Ten ma wersję: version 4.4.14, 04.04.2024. Chyba że tak drobna zmiana nie oznacza zmiany wersji i nowego wydania. To jeszcze gorzej.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 703
  • 2660
  • 22

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@bluesmanniaki 

Mam tak samo, denerwujące 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13731
  • 56480
  • 667

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@bluesmanniaki Myślę, że nie, bo to część projektu...ale guru w tej sprawie będzie Zespół 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 327
  • 2024
  • 1

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?


@agat13napisał(-a)

@bluesmanniaki Myślę, że nie, bo to część projektu...ale guru w tej sprawie będzie Zespół 🙂


No ale ileż razy mam to samo podawać w ankiecie? Przecież to bez sensu...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 258
  • 588
  • 2

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Bloker reklam załatwia sprawę...


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8669
  • 23

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Jeżeli chodzi o ankietę, to założenie jest takie, że wyświetla się ona raz w miesiącu na podstawie cookies. Jeśli ciasteczka są czyszczone częściej, to częściej może pojawić się ankieta. To wspólny mechanizm dla całej domeny orange.pl i nie mamy tu możliwości personalizacji ustawień. Dodatkowo odpowiedzi z ankiety, to cenne źródło wiedzy 📖

Oczywiście to standardowy pop-up, więc podda się ustawieniom przeglądarki 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55407
  • 749

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Trochę częßciej wyskakuje, niż raz w miesiącu, nawet jak nie czyszczę ciasteczek. Kilka razy brałem udział w ankiecie, ostatnio odrzucam. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 327
  • 2024
  • 1

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Na laptopie z którego teraz piszę ciasteczek nie czyściłem chyba nigdy, no chyba że Firefox coś sam czyści ale wątpię, bo inne ustawienia są pamiętane.

Na smartfonie też mam tak samo...


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8669
  • 23

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@ketrasaArtur, @bluesmanniaki czyli z jaką, mniej więcej, częstotliwością macie ankietę bez czyszczenia cookies? Testowałam to niedawno i było ok, ale może coś w między czasie się wydarzyło...

Tylko na Firefox jest częściej niż powinno, czy na innych przeglądarkach też tak macie?

@Zeusek będę też wdzięczna za info od Ciebie, jeżeli tak się dzieje bez czyszczenia plików - jaka przeglądarka, i jak często.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 327
  • 2024
  • 1

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?


@Aśka_Mnapisał(-a)

Jeżeli chodzi o ankietę, to założenie jest takie, że wyświetla się ona raz w miesiącu na podstawie cookies. Jeśli ciasteczka są czyszczone częściej, to częściej może pojawić się ankieta. 🙂


Z tego wynika, że co najmniej raz w miesiącu pojawi się komunikat o ankiecie? Szczerze mówiąc to dość dziwne podejście, żeby użytkownik co miesiąc wypełniał taką ankietę - co się może zmienić po miesiącu??? Jeszcze rozumiem, gdy ktoś konsekwentnie odmawia wypełnienia ankiety ale gdy wypełni to powinno to być zapamiętane (w ciasteczkach?) i nie ponawiane dłuższy czas.