Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy będzie jeszcze AMA?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy będzie jeszcze AMA?

Po zakończeniu AMA, experci często zaglądają na NO, więc jak się pojawią, często są wyciągani do tablicy, aby udzielili w danym temacie odpowiedzi. Experci z FLEX zaglądają tu regularnie i najczęściej da się ich zauważyć na NO 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy będzie jeszcze AMA?

@pablus zagłosowałem i czekam więc na AMA 👍 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Czy będzie jeszcze AMA?

Z tym całym POPC to są mapy (nawet kilka) i ... tyle. Sam próbowałem się dowiedzieć czegoś konkretniejszego o interesującej mnie lokalizacji którą będzie robić Orange Polska to okazało się, że to jest to tak podzielone na różnych podwykonawców, że finalnie nikt nic nie wie i trzeba czekać na panów którzy przyjadą i wtedy się okaże co i jak.

Anonim

Nie dotyczy

Czy będzie jeszcze AMA?

@spiro, o samej stolicy to znalazłem sporo informacji, ale jest tak "rozstrzelana", że wymaga cierpliwości oraz znajomości terminologii. A tę posiadają tylko specjaliści i samouki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Czy będzie jeszcze AMA?

@spiro ale dobrze jak są chociaż informacje w jakim czasie ma być dana lokalizacja podłączona 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Czy będzie jeszcze AMA?

@pablus zgadza się, lepsza taka wiedza niż żadna.

Interesująca mnie lokalizacja jest w wawie, wiem że będzie zrobiona do końca września, ale niestety nie udało mi się ustalić jak to fizycznie i topologicznie będzie rozwiązane. A to może być istotne ze względu na specyfikę budynku (szeregowiec ocieplony styropianem). Z tymże to już konkretne przypadki, a tego na AMAie raczej się nie uświadczy. Myślę że podobnych miejsc jest dużo więcej i rozumiem trudności w zbieraniu i udostępnianiu informacji. Na szczęście jest forum NO 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Czy będzie jeszcze AMA?

@spiro, sporo wiedzy uzyskasz z wydzielonej części serwisu Orange nt. hurtowego ruchu, planów i ofert. Tam musisz uderzyć, a także powiązać niektóre decyzje UKE. Jak masz czas, to polecam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Czy będzie jeszcze AMA?

@Anonim ma rację. jest to kopalnia wiedzy 🙂 co prawda nie wybiegają w przyszłość (co w sumie jest zrozumiałe) ale warto skorzystać

 

http://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/