Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak podstawowych opcji forum dla użytkowników


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Brak podstawowych opcji forum dla użytkowników

Zastanawiam się nad przyczyną braku możliwości po stronie użytkownika w sposobie wyświetlania listy tematów. Konkretnie chodzi o opcje hurtowego oznaczenia/odznaczenia (nie)przeczytanych...

Jako że zastosowana tu platforma jest dla mnie nowa (do tej pory nie spotkałem się z forum bez oznaczania/odznaczania listy tematów...), sądziłem że tego typu możliwości gdzieś mi się przed wzrokiem pochowały. Dopiero po znalezieniu zgranicznego "bliźniaka" zrozumiałem, że to tutaj występują braki użytkowe (po wejściu na wymienioną stronę, na wysokości ścieżki do działu w jakim się znajdujemy, widnieje menu opcji w postaci trzech błękitnych kropek, po jego wywołaniu dwie pierwsze opcje służą do oznaczania/odznaczania tematów z danego działu).

 

PS. Widziałem temat/pomysł o podobnym znaczeniu, nie wiem tylko, czy chodziło w nim o oznaczanie jako przeczytane wybranych tematów, czy może o powyższe w tym wątku, wykonanie tego na wszystkich tematach z danego działu (jeden komentarz "mówił" o czymś innym, kolejny o czymś jeszcze innym...). Tak czy inaczej, temat został zamknięty, chyba ze względu na problem programistyczny (zastosowana platforma albo nie jest modułowa, na zasadzie wtyczek/rozszerzeń i wymaga pisania funkcji forum samodzielnie, albo pomysł był na tyle abstrakcyjny, że takiego "modułu" nikt wcześniej nie stworzył).

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak podstawowych opcji forum dla użytkowników

Raczej chyba taka funkcja nie przejawiała się w dyskusjach zbyt intensywnie wcześniej. Forum na start jak dla mnie było dosyć minimalistyczne... Warto zgłosić pomysł a może się pojawi.
Anonim

Nie dotyczy

Brak podstawowych opcji forum dla użytkowników

Miałem taki pomysł jak piszesz @manieKMP, ale upadł, widać nie jest to opcja tak ważna dla wszystkich, możesz ponowić ten Pomysł, kto wie może teraz zaskoczy, ja już tego drugi raz nie będę ponawiał, Forum NO jest specyficzne i już do tego się przyzwyczaiłem, zmian już nie będę proponował.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak podstawowych opcji forum dla użytkowników

@manieKMP Tak jak napisał @Piotrekk85, zapraszam do zgłoszenie pomysłu. @Anonim Nie trafił na podatny grunt, ale może teraz pojawią się zainteresowani. Szczęśliwy robot