Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Katani1, zdaje się, że @Jozefg ma na myśli liczbę lajków wyświetlającą się przy profilu, a nie w rankingu użytkowników. Zdaje się, że przy profilu powinna wyświetlać się zawsze liczba lajków z całego okresu...

@Jozefg, jeśli znowu coś takiego zauważysz to proszę zerknij od razu na tablicę: https://nasz.orange.pl/t5/kudos/leaderboardpage/timerange/all/tab/authors i daj znać czy liczba na tablicy będzie się zgadzać z liczbą przy profilu - to nam pomoże znaleźć przyczynę "skoków" 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Katani1 napisał(-a):



 Pokazywane są lajki z ostatnich 30 dni. Kliknij więcej pod rankingiem i ustaw na wyświetlanie wszystkich. Zagubione polubienia powrócą.

Mogłeś tak od razu! 🙂 Nigdy tam nie zaglądałem i dlatego  nie wiedziałem że można zmieniać okres widoczności. 

A myślałem że to jest jakiś błąd..... 🙂

No to naciskam łapkę.... 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7020
  • 183

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
@Katani1, zdaje się, że @Jozefg ma na myśli liczbę lajków wyświetlającą się przy profilu, a nie w rankingu użytkowników. Zdaje się, że przy profilu powinna wyświetlać się zawsze liczba lajków z całego okresu...

@Jozefg, jeśli znowu coś takiego zauważysz to proszę zerknij od razu na tablicę: https://nasz.orange.pl/t5/kudos/leaderboardpage/timerange/all/tab/authors i daj znać czy liczba na tablicy będzie się zgadzać z liczbą przy profilu - to nam pomoże znaleźć przyczynę "skoków" 🙂

Myślę, że chodziło jednak o ranking. Poczekajmy na odp. zainteresowanego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7020
  • 183

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

A dalej pomarudzę. Dlaczego te posty nie wyświetlają się w najnowszych ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7020
  • 183

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Sorry, jakieś czary, właśnie się wyświetlił. Jednak dalej marudząc informuję, że nie wyświetla się ostatni post, tylko pierwszy Emotikon: Smutny


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Sprawdziłem - jest faktycznie OK, @Katani1 miał rację , lajki są widoczne 30 dni.

Tak że narobiłem niepotrzebnie zamętu...... 😞 

 

 Przy okazji: Nie można ustawić widoczności na dowolny okres  na stałe, po odświeżeniu wraca na 30 dni...

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

Sprawdziłem - jest faktycznie OK, @Katani1 miał rację , lajki są widoczne 30 dni.

Tak że narobiłem niepotrzebnie zamętu...... 😞 

 

 Przy okazji: Nie można ustawić widoczności na dowolny okres  na stałe, po odświeżeniu wraca na 30 dni...


Są i będą bledy.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Screenshots_2016-08-28-14-01-01.png

Hej. W widoku kategorii wyświetlają mi się po dwa razy niektóre tematy jak widac na obrazku


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Przepraszam, że post pod postem ale nie udało mi się dopisać  na tablecie do wiadomości z obrazkiem. Rozumiem, że tematy subskrybowane wyświetlają się na górze. Ale chyba nie powinny 2x.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@mst, to są tematy "przypięte", a nie subskrybowane i to techniczne ograniczenie, którego póki co nie możemy ominąć. Na szczęście w kategoriach, gdzie jest więcej tematów niż w Ogłoszeniach prawie tego nie widać 😉