Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd edycji postu

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Błąd edycji postu

Przy próbie edycji postu (chciałam dodać "enter" po słowie cześć oraz usunąć go w innym miejscu) wyskakuje bład: 

Screenshot_20210520_211530.jpg

 

A pod spodem takie wyjaśnienie:

Screenshot_20210520_211506.jpg

Co robię nie tak🤔 zaznaczam, że nie bawiłam się HTML 😮😮‌. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Błąd edycji postu

@bezaikropka edytowałam ten sam post, który umieściłaś na rzucie ekranu. Nie pojawia się w nim błąd. Najwidoczniej jest to niestety jakiś problem u Ciebie na koncie lub urządzeniu. Sprawdź jeszcze na jakimś innym sprzęcie proszę. No i pytanie, czy po czyszczeniu ciasteczek zamykałaś całkiem przeglądarkę i otwierałaś ją na nowo?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Błąd edycji postu

@bezaikropka czasami zdarzają się takie sytuacje na forum. Trzeba zakończyć obecną edycję i ponownie edytować post i powinno być dobrze.

Często mi się zdarzają takie sytuacje, jak s trakcie edycji moderatorzy coś zmieniają.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błąd edycji postu

@bezaikropka  jak mówi kolega @ketrasaArtur , zamknij edycję i spróbuj ponownie, czasami takie coś się dzieje i to niczyja wina tylko błąd systemowy forum.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Błąd edycji postu

Trzy razy probowałam nim tu napisałam i miałam ten sam błąd bez powodzenia 😞😞‌. Coś widać popsułam 🤭. 

 

________________
* Test edycji – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Błąd edycji postu

@bezaikropka wyczyść przeglądarkę. Powinno pomóc.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Błąd edycji postu

Robiłam dla próby na ostatnim wpisie i mam to samo 😥.

Screenshot_20210520_215929.jpg


@ketrasaArturnapisał(-a)

@bezaikropka wyczyść przeglądarkę. Powinno pomóc.


OK, a podpowiecie jak to zrobić na chromie w komórce? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Błąd edycji postu

@bezaikropka ja najczęściej wchodzę w ustawienia -> aplikację, poszukuję chrome k czyszczę całą pamięć przeglądarki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Błąd edycji postu

Dzięki @ketrasaArtur znalazłam szczegółowe info w Google jak to zrobić. Wyczyściłam tak, że aż mnie nawet wylogowało 🤭. Ale niestety nie pomogło to na edycje wpisów 😞. Będę musiała teraz dwa razy sprawdzać przed publikacją, bo nie mam później jak edytować buu 😢.

Przepraszam jak coś z góry za błędy. 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Błąd edycji postu

@bezaikropka edytowałam ten sam post, który umieściłaś na rzucie ekranu. Nie pojawia się w nim błąd. Najwidoczniej jest to niestety jakiś problem u Ciebie na koncie lub urządzeniu. Sprawdź jeszcze na jakimś innym sprzęcie proszę. No i pytanie, czy po czyszczeniu ciasteczek zamykałaś całkiem przeglądarkę i otwierałaś ją na nowo?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błąd edycji postu

@bezaikropka  spróbuj wejść na forum poprzez apkę Mój Orange i zobacz czy dzieje się to samo.