Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakładanie nowego tematu na forum

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zakładanie nowego tematu na forum

Super,

dziękuję, ale moment wcześniej właśnie to odnalazłem. Super, że zostało to opisane. W zasadzie już wszystko rozumiem.

 

Jeśli mogę prosić jeszcze o wyjaśnienie, to prośba o informację kiedy nowy użytkownik może zacząć zakładać nowe tematy, bo tego nie doczytałem. Warto by dodać tam taką informację. A ja na razie nie mogę założyć żadnego nowego tematu, wiec jakieś kryterium musi jednak być.. 🙂

________________
* Wydzielono z tematu Przywitaj się – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zakładanie nowego tematu na forum

@Anonim  możesz, klikasz w pomarańczowy prostokąt "Dodaj pytanie" po prawej na stronie głównej, wybierasz czego dotyczy i piszesz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zakładanie nowego tematu na forum

@Anonim  możesz, klikasz w pomarańczowy prostokąt "Dodaj pytanie" po prawej na stronie głównej, wybierasz czego dotyczy i piszesz.

Anonim

Nie dotyczy

Zakładanie nowego tematu na forum

No sprawdzałem tutaj: 

Nasz Orange  / Społeczność  / Ogłoszenia ---> "Dodaj nowy temat"

 

Po najechaniu na pomarańczowy przycisk kursorem myszy mam ikonkę informującą o braku możliwosci wykonania operacji, coś w rodzaju  "zakazu wjazdu"... 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zakładanie nowego tematu na forum

@Anonim zaznacz jeszcze tagi. Każdy użytkownik od razu po zarejestrowaniu może zakładać nowy temat. Tu nie ma ograniczeń.

Anonim

Nie dotyczy

Zakładanie nowego tematu na forum

No i OK. Udało się założyć nowy temat, a właściwie to...dodać pytanie... 🙂

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za okazaną pomoc.. 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Zakładanie nowego tematu na forum


@Anonim napisał(-a)

No sprawdzałem tutaj: 

Nasz Orange  / Społeczność  / Ogłoszenia ---> "Dodaj nowy temat"

 

Po najechaniu na pomarańczowy przycisk kursorem myszy mam ikonkę informującą o braku możliwosci wykonania operacji, coś w rodzaju  "zakazu wjazdu"... 🙂


@Anonim w dziale Ogłoszenia tematy może publikować jedynie Zespół Nasz Orange, zapewne stąd ten "zakaz wjazdu". Mrugający mężczyzna

Tematy z tego działu mogą zostać przez nas przypięte do strony głównej forum i są wtedy widoczne dla każdego użytkownika nad innymi tematami niezależnie od "wieku" ostatniego wpisu.

 

Ciesze się, że udało Ci się już rozwiązać problem z dodawaniem tematów. Bardzo szczęśliwy kot

Anonim

Nie dotyczy

Zakładanie nowego tematu na forum

Nie było to jakieś wybitnie trudne, ale "logika" tego forum jest nieco inna niż fora, nazwijmy je "standardowe", które są ogólnodostępne w sieci... :-)Niemniej dziękuję za zainteresowanie moim "problemem". 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Zakładanie nowego tematu na forum

Ok, rozumiem doskonale Szczęśliwy mężczyzna najważniejsze, że już wiesz co i jak.

 

A przy okazji zachęcam do zapoznania się z tym wpisem, w którym postarałam się ująć, dlaczego tak ważne jest oznaczenia rozwiązań i tym samym zachęcam do oznaczenia – obecnie i w przyszłości – najbardziej przydatnych odpowiedzi w tematach, których jesteś autorem. Bardzo szczęśliwy kot