Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

20 lat sieci Idea, później Orange.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.

Logo i dzwonki przez SMS? Czy chodzi o możliwość zakupu w gazetach przez SMS? Bo raczej nie jakaś wczesna forma MMS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

20 lat sieci Idea, później Orange.

Edit nadal można. To raczej tzw. Ems były jeszcze. Od strony technicznej grafiki i dźwięki były zamieniane na bity i przesyłane smsem w odpowiednim kodowaniu. Ostało się parę takich usług np Wapster.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

20 lat sieci Idea, później Orange.

Szkoda że Orange klientom z 20 letnim stażem - jest ich podobno kilka tysięcy - zaoferował darmowy miesięczny abonament. A co w przypadku gdy klient przemigrował do prepaida?? Mi byłoby trochę smutno gdybym za 20 lat wierności dostał miesiąc za free.....tak 3 msc to byłoby już oki 🙂 Fajnie chociaż że wszyscy mogą skorzystać z dodatkowego pakietu 20 GB 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.

Blog dawno nie odwiedzałem, ale widzę że blog odwiedził nas: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/20-razem-dziekujemy/

 

"Co więcej klienci którzy są z nami do 20 lat otrzymają w prezencie miesięczny abonament, a 20 klientów z największym stażem – bardzo miłe prezenty." - a więc jednak "Słuchamy i działamy".


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

20 lat sieci Idea, później Orange.

Ja wczoraj znaczy się 30.03.2018 roku otrzymałam prezent w postaci nielimitowanych rozmów, sms do wszystkich + 1 GB ważne do końca dnia dzisiejszego Emotikon: Mrugający za 12 lecie bycia 🙂

Mam też jeszcze jedną kartę starszą, oczywiście aktywną, jest z Idea POP ( fajny, kolorowy niezniszczalny plastik )

Pamiętam mój pierwszy telefon samsung z klapką kupiony w dużym pudełku "  POP Idea " ( szkoda, że takich już nie ma ) Serce