Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

znikające pakiety

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

znikające pakiety

@Maciejb101 bez Twojej zgody nie może wy łączyć. Jeżeli jest brak środków na koncie, to usługa się nie odnowi. Jeżeli zadzwonisz do BOK, to jednorazowo istnieje możliwość odnowienia usługi, ale to trzeba zrobić w miarę możliwości jak najszybciej. Czasami idą na rękę i przywracają usługi, które zostały przez przypadek wyłączone.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

znikające pakiety

Oczywiście przed doładowaniem konta sprawdź, gdzie poszły Twoje środki z konta głównego i pozakładaj blokady na usługi wysokopłatne. Blokady można łatwo założyć w aplikacji Mój Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

znikające pakiety

@ketrasaArtur 

Mam cały czas aktywną w/w usługę ale wczoraj na fb ktoś pisał że usługa jest już niedostępna więc stąd moje obawy czy Orange może ją wyłączyć tym co mają ją aktywną . Więc jedynie co muszę zrobić to dbać aby na koncie były środki na jej przedłużenie ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

znikające pakiety

@Maciejb101 dokładnie, trzeba pilnować stanu konta. Orange może wyłączyć usługę, ale musi zmienić do tego regulamin. Obecnie nie zanosi się na to, aby taka sytuacja nastąpiła. Są jeszcze użytkownicy, którzy korzystają z usług z początków Orange i nie są przez operatora wyłączane. Jak klient sam zrezygnuje, to już nie wróci.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

znikające pakiety

@Maciejb101 są jeszcze na rynku dostępne startery: https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Starter-30z%C5%82-Rozmowy-i-SMS-y-bez-limitu-do-wszystkich-1...

Na tym starterze, mimo, że usługa za 25 PLN nie jest już dostępna, po aktywacji startera automatycznie jest włączana. Inna sprawa, że startery są trudno dostępne. Myślę, że z czasem ta oferta zostanie zastąpiona czymś ciekawszym i klienci sami z niej zrezygnują. 

Teraz flagowym produktem i silnie promowanym jest FLEX. Na tym Orange mocno się angażuje i sporo ciekawych promocji można jeszcze zgarnąć Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

znikające pakiety

@ketrasaArtur 

Na obecną chwilę pakiet na moje potrzeby jest idealnym rozwiązaniem , najbardziej zadowolony jestem z tego że niewykorzystane GB przechodzą na kolejne cykle rozliczeniowe.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

znikające pakiety

@Maciejb101 to jeszcze dopowiem, że za każdy miesiąc odnowienia dostajesz jeszcze kolejny 1 GB więcej. Ja już na jednym z numerów dostaję miesięcznie około 40 GB Emotikon: Bardzo szczęśliwy