Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana taryfy przez Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

zmiana taryfy przez Orange

Ja też przed chwilą zostałam powiadomiona SMS o zmianie taryfy na ORANGE FREE. Jestem tym faktem OBURZONA. Trzeba stąd uciekać


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

zmiana taryfy przez Orange

@MARY27 może nie koniecznie uciekać. Przeanalizuj ofertę obecnej taryfy, może bardziej Ci będzie odpowiadała. Ja również nie lubię zmian, ale czasami są niezbędne lub nawet korzystniejsze.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

zmiana taryfy przez Orange

Dodatkowo nawet po zmianie ta informacja jest beznadziejna.

Dostałem SMSa, że mam nową taryfę. Loguję się na Orange.pl, klikam link "Szczegóły Twojej oferty" i jakich 'szczegółów' się dowiaduję? - "Twój plan taryfowy Orange Free na kartę Sprawdź dostępne usługi" - czyli muszę się od początku przekopać przez tą maksymalnie zagmatwaną stronę i znaleźć cennik Orange Free na kartę 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana taryfy przez Orange

Spokojnie - za 10 lat pewnie zajmie się tym UOKiK...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

zmiana taryfy przez Orange

Te wszelkie zmiany taryf były by ok., gdyby orange podszedł do tematu w sposób "łagodzący"  - np. przyznając jakieś benefity/bonusy/pakiety minut/SMS/GB!!!

Niestety marketingowcy u tego operatora, nie potrafią tego ZROBIĆ! Dlatego są dla mnie do wymiany! 😛


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

zmiana taryfy przez Orange

Dokładnie, sposób poinformowania klientów o zmianie taryfy był taki, jakby nie zależało Orange zupełnie na tej grupie klientów.

Poza tym próbując się czegoś dowiedzieć na czacie z konsultantem, okazuje się, że nie jest to możliwe dla klientów na kartę, trzeba dzwonic na płatną infolinię.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

zmiana taryfy przez Orange

@A22 na czacie możesz jak najbardziej uzyskać wszelkie informacje na temat ofert Orange. Dziś ze względu na święto czat jest nieczynny.

Na czacie konsultanci odpowiadają na pytania w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.30.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 63
  • 0

zmiana taryfy przez Orange

Ale czat dotyczy ofert abonamentowych.

Anonim

Nie dotyczy

zmiana taryfy przez Orange