Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

kupiłam kod doładowujący w stokrotce, lecz nie dostałam 2 czesci paragonu.

zobaczyłam to w domu ze nie posiadam kodu czy da sie to jakos odzyskac

 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

Dopytaj w sklepie, może ktoś znalazł i oddał w kasie, tak realnie to pozamiatane masz 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

@AnnaAnia60 nic nie jest pozamiatane😁 tutaj podobny problem zakonczyl sie szczesliwie https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Zgubiony-kod-do%C5%82adowywuj%C4%85cy/m-p/28304

Jesli masz paragon to skontaktuj sie z BOK i opisz sprawe, powinni pomoc👍 https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

@byczyn_86 tylko linkowany temat jest z 2017 roku. Wtedy jak najbardziej bym się zgodził, że na infolinii pomogą. Teraz mam wątpliwości. Może jak @AnnaAnia60 trafi kumatego konsultanta, to może udać się, pod warunkiem, że nikt nie wykorzysta znalezionego kodu.

Raczej przychylam się do opinii @Anonim, pozamiatane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

@ketrasaArtur sugerujesz ze pod wzgledem obslugi Orange zeszlo na psy? 🤔 Na szczescie dawno nie musialem dzwonic do BOK😜 zawsze warto sprobowac


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

@byczyn_86 ja to wiem. Moja sprawa ciągnie się już miesiąc, a sprawa z kodem powinna być rozwiązana jak najszybciej, nawet podczas jednej rozmowy.

Z kodem miałem problem chyba że dwa lata temu, załatwione podczas jednej rozmowy. Tylko ja miałem cały kod, a numer nie przyjął doładowania. 

Tu @AnnaAnia60 musi zadziałać natychmiast. Niestety jak kod ktoś inny znalazł i użył, to żaden z konsultantów nie pomoże. Zresztą, jak nie sprawdzi, to nie będzie wiadomo.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

Troszkę się nie dziwię, że ten kod zaginął pośród innych nieprzydatnych okazjo-naklejko-punkto-nagrodowych odcinków wstęgi paragonowej wydawanej w Stokrotce do każdej transakcji. Z drugiej strony, Stokrotka to przyjazne miejsce, z uprzejmą załogą, zawsze uczynną. Na pewno pomogą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zgubiłam kod doładowujący w stokrocte

@AnnaAnia60 jak sprawa wygląda z kodem? Załatwiona pozytywnie, czy negatywnie?