Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zdezorientowany około 93 dni


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

zdezorientowany około 93 dni

Dzień dobry. (Nie umiem mówić po polsku) Mam płatność, jak idziesz Pomarańczową kartą. Kupiłem go z pomarańczowego sklepu w Polsce i zapłaciłem 5ZL za kartę, a 50 zł za 25 GB na 93 dni.

Wszystko szło dobrze, ale zacząłem otrzymywać SMS-y ostrzegające mnie, że niedługo będą miały miejsce złe rzeczy, chociaż 93 dni wciąż pozostało 53 dni!

Czy można zignorować te ostrzeżenia? Teraz jest 20 grudnia i mój internet wciąż działa.

---------
SMS ->

1. Na Twoim koncie jest zablokowane 55zl 0gr. Doladuj sie do konca dnia, a srodki powroca na Twoje konto. W przeciwnym razie ich odzyskanie bedzie niemozliwe.

2. Na koncie masz zablokowane 55zl 0gr. Doladuj konto do 18.12.2018 a zablokowane srodki powroca na Twoje konto glowne w ciagu 24h od doladowania.

3. Gratulacje, Twoj numer na karte (XXXXXXXX) zostal zarejestrowany. Mozesz w pelni korzystac z oferty Orange na karte. Za chwile otrzymasz SMS ze szczegolami Twojej taryfy. Dziekujemy ze wybrales Orange. Pozdrawiamy.

4. Witaj w Orange Free na karte (29gr/min, 20gr/SMS, 1gr/100Kb). A po kazdym doladowaniu dostajesz internet za darmo - nawet do 100GB. Szczegoly na orange.pl

5. Witaj. Wlasnie otrzymales pakiet 6 GB na 14 dni - wyprobuj internet za darmo. Doladuj sie by dostac kolejne bonusy GB po doladowaniu. Szczegoly na orange.pl
---------------

Dzięki
Jpol

 

-----------------------------

Hello. (I cannot speak Polish ) I have a pay as you go Orange card. I bought it from the orange shop in Poland and I paid 5ZL for the card and 50ZL to get 25GB for 93 days.

Everything was going well but I started getting SMS warning me that bad things were about to happen although the 93 days still has 53 days left!

Can ignore these warnings? Its now the 20th Dec and my internet is still working.

Thanks
Jpol

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

zdezorientowany około 93 dni

When did you top up 50PLN?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

zdezorientowany około 93 dni

I bought the card on 10th November, and I topped up the 50ZL in the shop at the same time as purchase.

 

When I login to the website and view my details for the package, it does say it will expire on 11.02.2019 which sounds correct. But the SMS warnings seem strange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

zdezorientowany około 93 dni

What is the answer after entering the code *124*# and 'green phone' button?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

zdezorientowany około 93 dni

I can only send SMS not makes calls. ( its in my modem in poland so I can control the house lights, I am in London )


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

zdezorientowany około 93 dni

Could you give screenshot from ecare system (in Polish it is called "Mój Orange")? (without your number)

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

zdezorientowany około 93 dni

This screen? ( attached )

 


Screenshot from 2018-12-20 19-04-21.png

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

zdezorientowany około 93 dni

OK - so this all seemed fine.

 

Next question. I am approaching the expiry date ( 11.02.2019 ) so I went onto the website and did a "Doładuj konto". I paid 25ZL.

 

Does this mean that on 12.02.2019 I will get an extra 31 days? I cannot see anything in "my orange" regarding my 25ZL order.

 

All I have is an email saying the payment was a success.

 

Thanks