Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 3
  • 0

roaming

Ile wynosi koszt SMSa wysłanego z Polski do Hiszpanii jeśli obydwa numery są w Orange?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 39, Guru ****
  • 24033
  • 12209
  • 1117

roaming

Ups. Źle napisałem wyżej. Jeśli oba są w polskim Orange, to sms dla osoby wysyłającej z Polski kosztuje tyle samo jak sms krajowy. Jeśli masz bezpłatne, to są nadal. Albo stawka zależna od doładowania: między 15 gr a 1gr.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 24033
  • 12209
  • 1117

roaming

[ Edytowane ]

Oba w polskim Orange? Jeśli tak, to nie roaming tylko sms międzynarodowy. Cena zależy od cennika. Podaj nazwę taryfy numeru z którego wysyłany jest sms to sprawdzimy.

Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 3
  • 0

roaming

Tak, oba w polskim Orange, taryfa to Nowe Orange Go.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24033
  • 12209
  • 1117

roaming

Ups. Źle napisałem wyżej. Jeśli oba są w polskim Orange, to sms dla osoby wysyłającej z Polski kosztuje tyle samo jak sms krajowy. Jeśli masz bezpłatne, to są nadal. Albo stawka zależna od doładowania: między 15 gr a 1gr.
Highlighted
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 3
  • 0

roaming

Dziękuję za pomoc