Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pieniądze ze skarbonki

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

pieniądze ze skarbonki

Witam, piszę tutaj bo nie mam pojęcia w zasadzie co z tym zrobić. Wczoraj ze skarbonki pobrałam pieniądze na konto główne. Wszystko poszło sprawnie, ale z pieniędzy nie mogę korzystać. Niby konto jest doładowane ale smsów wysyłać nie mogę i nie mam pojęcia dlaczego. Może ktoś miał kiedyś podobny problem i udało się coś z tym zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

pieniądze ze skarbonki

To wyniki raczej innych przyczyn:
- po stronie Orange masz blokadę na smsy premium - wtedy z poziomu BOK/Mój Orange lub czatu http://orange.pl/kontakt
- po stronie aparatu - wtedy warto podłubać w ustawieniach aplikacji do sms lub jeśli to Android pobrać inną aplikację do sms

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

pieniądze ze skarbonki

Sprawdź stan konta kodem *124*#


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

pieniądze ze skarbonki

Sprawdzałam wielokrotnie, pieniądze są na koncie głównym ale nie mogę z nich korzystać 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

pieniądze ze skarbonki

Restart telefonu celem ponownego zarejestrowania w sieci był? Czasami to pomaga...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

pieniądze ze skarbonki

A masz włączony internet komórkowy? Jaki masz komunikat przy próbie połączenia? czy dostajesz smsy o braku środków na koncie?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

pieniądze ze skarbonki

Przy wysyłaniu płatnych smsów np. do radia dostaje tylko komunikat że wiadomość nie została wysłana


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

pieniądze ze skarbonki

To wyniki raczej innych przyczyn:
- po stronie Orange masz blokadę na smsy premium - wtedy z poziomu BOK/Mój Orange lub czatu http://orange.pl/kontakt
- po stronie aparatu - wtedy warto podłubać w ustawieniach aplikacji do sms lub jeśli to Android pobrać inną aplikację do sms

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.