Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiety internetu orange free


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

pakiety internetu orange free

@Jarek  I tak wielkie dzięki za zainteresowanie.

Anonim

Nie dotyczy

pakiety internetu orange free


@Katani1napisał(-a)

@Jareknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Ten problem był już poruszany na forum, możesz poczytać, stanowiska Orange stanowczego brak, stosowny regulamin, który by to opisywał, jak na razie nie istnieje.


Według otrzymanej informacji, podstawą do dokonania zmiany ma być punkt 13) regulaminu promocji Internet za darmo.


Wg mnie akurat ten punkt nijak się ma do zmiany kolejności. Co to są połączenia z internetem nie objęte bonusem ?


Tu trafiasz w sedno, pakiet rozmowy/sms/GB ma bonus na te GB, rośnie wraz ze stażem, pomimo tego nie ruszany jest, zjada Bonus za doładowania.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

pakiety internetu orange free

Ciekawe, bo mnie jako klienta Orange nie pytał o zdanie... 😂 To śmieszne, że zmienili kolejność pobierania transferu dla swojego interesu, a twierdzą, że z myślą o nas.. Hipokryci. Prawda jest taka, że teraz   internet z pakietu będzie kumulowal się i nie bedzie ruszany... Zmuszanie ludzi by przedłużać bez limitu bo w innym przypadku transfer przepadnie...


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

pakiety internetu orange free

Ja uważam inaczej. Obecnie w pierwszej kolejności schodzą pakiety bezpłatne, następnie te płatne. Znacznie łatwiej zrozumieć. Sam miałem nie raz na ten temat rozmowy z pytaniem: Dlaczego najpierw schodzi mi z tego za co płacę? Pakiet można kupić w ostatnim dniu ważności środków. Natomiast bonus za doładowanie można było do tej pory przedłużyć tylko doładowaniem. Teraz dochodzi opcja z przedłużeniem.