Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiety internetu orange free


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

pakiety internetu orange free

Mam Orange Free na kartę: pakiet Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB odnawialny co 31 dni.
Na koncie mam "Pakiet internetu" (14.81 GB) oraz "Pakiet danych z bonusów po doładowaniu" (66.38 GB).
Od tygodnia, mimo intensywnego korzystania z danych komórkowych, "Pakiet internetu" ani drgnie, natomiast zmniejsza się pakiet z bonusów po doładowaniu. Przecież na samym początku powinien być zużywany pakiet, a dopiero później bonusy? (tak było w poprzednim miesiącu)  Co robić? Czy jest może jakiś kod przełączający użycie pakietów?

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

pakiety internetu orange free

Od połowy stycznia się tak dzieje, bug albo zmiana zasad w usługach, możesz zgłoszenie zrobić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

pakiety internetu orange free

Problemy z pakietami mam od końca stycznia. Np. 10 dni temu przez 2 godziny oglądałam na smartfonie telewizję w HD, a pobrało mi z pakietu 1MB 😉

 

Ok, jeżeli do poniedziałku nic się nie zmieni, to zrobię zgłoszenie.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

pakiety internetu orange free

Nie jest to bug,a  raczej feature.

Zgodnie z otrzymanym komunikatem:

 

Na podstawie opinii naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić zmiany w kolejności rozliczania pakietów. Bonus za doładowanie jest obecnie wykorzystywany w pierwszej kolejności przed innymi pakietami. Tym samym, obecnie usługa działa już prawidłowo.

Anonim

Nie dotyczy

pakiety internetu orange free

Ten problem był już poruszany na forum, możesz poczytać, stanowiska Orange stanowczego brak, stosowny regulamin, który by to opisywał, jak na razie nie istnieje.

@Jarek mi obecny stan pasuje, ale trzeba by trochę zmian w ofercie zrobić, bo co niektórzy nie będą zadowoleni 😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

pakiety internetu orange free


@Anonimnapisał(-a)

Ten problem był już poruszany na forum, możesz poczytać, stanowiska Orange stanowczego brak, stosowny regulamin, który by to opisywał, jak na razie nie istnieje.


Według otrzymanej informacji, podstawą do dokonania zmiany ma być punkt 13) regulaminu promocji Internet za darmo.

Anonim

Nie dotyczy

pakiety internetu orange free

@Jarek to sprawa jasna 😉

Tak poza tym jeden bonus zmienił się na drugi, strat ja nie widzę, tylko korzyści.

Teraz przydało by się promocyjnie rozmowy/sms bez limitu zrzucić do 15zł, może bym i porozmawiał w Orange Free, bo teraz z musu rozmawiam z Play.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

pakiety internetu orange free


@Jareknapisał(-a)

Nie jest to bug,a  raczej feature.

Zgodnie z otrzymanym komunikatem:

 

Na podstawie opinii naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić zmiany w kolejności rozliczania pakietów. Bonus za doładowanie jest obecnie wykorzystywany w pierwszej kolejności przed innymi pakietami. Tym samym, obecnie usługa działa już prawidłowo.


Ciekaw jestem tych opinii 😞


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

pakiety internetu orange free

Mi osobiście jako klientowi zmiana tak za bardzo się nie podoba 😉

Natomiast, tak. Faktycznie, w piątek otrzymaliśmy potwierdzenie, że nie jest to błąd, lecz rzeczywiście tak ma to działać.

 

@Katani1

¯\\\_(ツ)\_/¯


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

pakiety internetu orange free


@Jareknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Ten problem był już poruszany na forum, możesz poczytać, stanowiska Orange stanowczego brak, stosowny regulamin, który by to opisywał, jak na razie nie istnieje.


Według otrzymanej informacji, podstawą do dokonania zmiany ma być punkt 13) regulaminu promocji Internet za darmo.


Wg mnie akurat ten punkt nijak się ma do zmiany kolejności. Co to są połączenia z internetem nie objęte bonusem ?